Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kategóriaváltás létezik még?

Kategóriaváltás létezik még?

Figyelt kérdés

Eddig úgy tudtam, hogy az új rendszerben már nem lehet A1-ről A-ra menni. Viszont egész friss weboldalakon azt írják, hogy lehet.

Mot akkor lehet? Akár úgy is, hogy B125?


2013. jún. 20. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy b125. Az ugyanúgy A1 kategóriás jogosítvány, csak a levizsgázás volt megkönnyítve.


Kategóriaváltást csak akkor tudsz csinálni, ha a mostani A1-es jogsid még nincs 1 éves. Ha elmúlt az 1 év, akkor teljes jogsit kell csinálnod.

2013. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mint fogalom mondtam a b125-t, nem mint kategoria


szoval akkor ha leteszem a konyitett a1et, akar mehetek is rogton korlatlanra?

2013. jún. 20. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk először is, hogy hány éves vagy, és hogy a 0ról akarsz-e jogsit szerezni.
2013. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok és nincs gondom se a motorozással, se a közlekedéssel, csak a jogsi hiányzik és megcsinálnám
2013. jún. 20. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
21évesen A2-re teheted le, majd 2 év A2 rutinnal mehetsz A korlátlanra legkorábban csak így juthatsz A korlátlan jogsihoz!! Mert ha 0ról akarsz A korlátlant, azt csak 24évesen teheted le a januári jogszabály módosítások miatt! Ez van.
2013. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!