Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson után robogó?

Simson után robogó?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy s50-es Simsonnal járkálok, azon tanultam meg motorozni. Mivel csak B-s jogsim van, így egyenlőre csak 50-es motorokat vezethetek.

A Simsont viszont szeretném már lecserélni. Megéri helyette egy robogót venni? Mennyivel lesz másabb azt vezetni?



2013. jún. 21. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is Simsonon tanultam meg motorozni, hogy tudjak váltani, de robogóm volt itthon már akkor is. Van egy Simsonunk is, csili-vili állapotban, mégis mindig van valami baja.

Robogó szerintem kényelmesebb(és talán egyben unalmasabb), van sisaktartó az ülés alatt és a japán márkák elég megbízhatóak. Már vagy 30ezer kilométert beletettem ebbe a 25 éves kis Hondába és 12 év alatt egyszer volt baja.

Városon belül szerintem inkább robogó, viszont ha két város közt ingázol Simson talán jobb.

2013. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!