Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért utálja mindenki az...

Miért utálja mindenki az amcsi kocsikat?

Figyelt kérdés

Akármikor kell valami kis apróság, bemegyek egy boltba egy bontóba, akkor már fújognak, meg még meg sem várják hogy végigmondjam mit akarok, már szinte kidobnak a boltból.

Egyetlen szerviz sem fogad sosem, és még sokáig sorolhatnám.


2013. jún. 22. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom importautóra gondolsz. Egy olyan autóval persze, hogy kidobnak, mert ha az autó importáru, akkor az alkatrészek is.
2013. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mert alkatrész szerezni nem olyan hozzá, hogy 2 nap alatt meghozza a futár.

a szervízek meg nem akarnak maguknak bajt azzal, hogy ha nem jönne össze a javítás, akkor az rájuk nézve rosz

2013. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Gondolom importautóra gondolsz"

Hát az előttem lévő tulaj hozta be Kaliforniából, aztán magyar papírokat meg rendszámokat kapott.

2013. jún. 22. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is utálom. A technika csődjei ezek az amerikai sz@rok. Egy Európai vagy Japán gyártó fele akkora köbcentiből ugyanakkora teljesítményt kihoz, töredék fogyasztással. A megbízhatóságról meg ne is beszéljünk..
2013. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

K_rva ritka, mert: sokat fogyaszt, fölöslegesen nagy ccm és LE. Itt nem honosodott meg, mert tök felesleges.

Nem is kéne amerikai autó csak, ha milliárdos lennék. Akkor ugyan mindegy lenne :)


Ja és:


[link]


[link]

2013. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek a többiekkel.De az amerikaiak védelmében annyit hogy arra a hatalmas távolságokra amik ott vannak kellenek azok a nagy ccm autók mert hiába egy 2.0 amiben van 220 Le egy 5000 cm3 220 Le motor a hosszú sok sok órás,napos,heteken át tartó távokat jobban viselik.Tehát egyszerű a válasz ara amit kérdeztél kérdező. Az amerikai autók amerikába valók a nagy távokra.Ja és kint amcsiba a benzin is kevesebb mint a felébe kerül mint idehaza,ja s a biztosítás díjak stb se úgy mozognak mint itt.
2013. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van. Egyébként nem a felébe. Venezuelában a legolcsóbb a világon, ha jól vagyok értesülve, akkor alig üti a 15 Ft/ litert.
2013. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én speciel szeretem az amerikai kocsikat (főleg a régebbiek tetszenek), de sajnos nincs pénzem fenntartani egyet.

Az alkatrészes dolog azért nehéz ügy, mert alig van egy-egy db az országban, így a bontóban se nagyon fordul elő. Bizony ez már csak így van, aki ilyen kocsira teszi le a voksát, az általában Club-okon keresztül, vagy külföldről szerzi be az alkatrészt hozzá.

2013. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!