Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tanuljak KRESZ vizsgára?

Mit tanuljak KRESZ vizsgára?

Figyelt kérdés
Tavaly már jártam tanfolyamra, de vizsgára nem mentem a kezdődő egyetem miatt, mert nem éreztem sürgősnek, és valahogy még nem is nagyon akartam vezetni akkor. Viszont idén most már le akarom tenni a jogsit mindenképp. Elég a Kresz Gyakorlóprogramot csinálnom a gépen, vagy kell vmi könyv is az elméletre? Nekem ott tanfolyamon csak ilyen tesztkérdés gyűjteményt adtak

2013. jún. 22. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha a gyakorlóprogram összes kérdésén átmész akkor nem érhet meglepetés.
2013. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a tesztoldogatás tökéletesen elég volt, persze a lényeg az oktatás volt.

Ha valamit nem tudsz, az interneten mindent megtalálsz, nem hiszem, hogy azért könyvet kéne venni.

2013. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok híve annak, hogy csak a gyakorlóprogrammal készüljünk Kresz vizsgára és a közlekedésre.
2013. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én egy szót nem tanultam rá. Oktatáson figyeltem, a gyakorlóprogrammal meg gyakoroltam. Ezt 2 kategóriánál csináltam eddig. Mind a kettő gond nélkül meglett.

(Ak kategória ráadásul max pontosra úgy hogy a kb 30 emberből én voltam a leggyorsabb :))

2013. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokat jegyzeteltem annak idején oktatáson (és az oktató is állandóan rajzolt a táblára magyarázatnak), sokat ültem apám mellett, figyelve, hogy egyes helyzetekben mit csinál, illetve párszor átnéztem egy könyvet.

A gyakorló programot, amit adtak, csak párszor próbáltam ki vizsga előtt.

2013. jún. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apám most rakta le a kresz vizsgát 47 évesen,és minden nap kitöltött webkreszen 15-20 tesztet amik sikerültek neki 70 felettire. Persze járt tanfolyamra is ott is sokat meg tanult.A vizsgája 72 pontos lett.:) 1db 3 pontos kérdést hibázott csak!És szinte ugyan azok a kérdések voltak mint webkreszen.
2013. jún. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az első vizsgám előtt csak gyakorlóprogramoztam-ez nem volt elég,64 pontom lett.

A második vizsgám előtt mindent megtettem a sikeres kresz vizsgáért!-67 ponttal mentem át.Kiolvastam a könyvet,aláhúzkodtam a lényegesebb dolgokat,amiket megszokott kérdezni a gyakorlóprogram is,meg amit később tudok hasznosítani majd élesben(remélem!)+a gyakorlóprogramban teszteket töltögettem ki.Az egész 1 hetem ezzel ment el.

Közben volt falunap,este depisen mentem ki,hajnalban szintén depisen mentem ki,de nyugisan jöttem haza.Jó volt,mert mellettem állt egy-két barátnőm,a család.Ez volt életem első nagy kudarca,bukása 17 év alatt.Most jön a többi majd,de mindenért így fogok harcolni.

Amúgy a tesztkérdéskönyv sokat segít.

2013. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben megcsináltam a Kreszt, már a vezetést tanulom, a Kresz 75/75 lett. :D 1 hónapot csináltam minden nap ~1-1,5 órát a gyakorló programot, legtöbbet magyarázó módban, úgy megértettem. Néhány dolgot, mint a párhuzamos közlekedést, villamost, táblákat elolvastam vmi random netes oldalon. Utolsó két nap pedig egész nap az összes kérdést még magyarázó módban 2x végigcsináltam, szóval betéve tudtam az összeset. Kb 4 lehetett, ami nem fordult elő benne, de azokat is jól tudtam a vizsgán. Szóval én nem szakadtam bele, de mindenféle elbizakodottság nélkül, szerintem jól tudom
2013. aug. 17. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!