Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen egy elsősegély vizsga?

Milyen egy elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Volt 3 elsősegély órám, meg van könyvem is. Nagyon részletesen meg kell tanulni a könyvből, vagy elég, ha 1-2szer figyelmesen elolvasom? Nektek milyen volt, hogyan zajlott?
2013. jún. 22. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy még emlékszem a baba levan fektetve ,,mi történt magával" segélykérés jön utánna ,,valaki hivjon mentőt újraélesztés fog következni" elkezded befejezed és utánna ha jól emlékszem 1 vagy 2 tételt húzol azon kérdések vannak.

Vegyes kérdések nekem az egyik,hogy megyek 1 ismerősömhöz és bent van a garázsban a kocsi jár, a garázs bevan zárva az ismerős nemválaszol. Mit kell tenni ...de elvileg lehetnek vérzés fajták és ilyen kérdések,illetve lehet még olyan ahol bekell mutatni 1-2 dolgot pl stabil oldalfekvő helyzetet, ilyent csak akkor ha többen mentek egyszerre be.

2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sinead ***** válasza:

Az egész vizsga-folyamatból ez a legkönnyebb rész(ha jogsihoz kell). Mi körülbelül 15-en voltunk bent egyszerre, jelentkezéssel mentünk ki, és el kellett mondani, hogy mi van a tételünkön.(az utolsó órán húztunk tételt, amin két szituáció volt ha minden igaz, és el kellett mondani mit tennék a sérülttel) Csupán elmondtam a lapról amit kellett, bemutattam hogy hogyan fektetném a sérültet, és mehettem a dolgomra.

Gondolom a nagy sietség okai közé tartozott a biztosok fél óra késése is.

2013. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!