Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik az elsősegély...

Hogyan zajlik az elsősegély vizsga, a tiétek hogyan zajlott?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a vizsgám, és már előre parázok... Pedig tanulok, és nagyjából már tudom a dolgokat, de akkor is... :S
2013. jan. 18. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem stabil oldalfekvést kellett csinálni a kötelező elemek közül. Aztán húzni egy tételt és elmondani, hogy mit teszek, abban a helyzetben. Nem vészes, pedig én is paráztam előtte...
2013. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Stabil oldalfekvés, újraélesztés, majd tételhúzás A, B része volt a tételnek, ennyi. Párban osztanak be titeket általában.
2013. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
én tavaly ilyenkor vizsgáztam nekem csak annyi volt hogy újraélesztés+kellett két tételt húzni azokra választ kellett adni és ennyi. amúgy tényleg nem vészes nem kell aggódni
2013. jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%

Befizettem a vizsgadíjat,nagyjából ennyi.Másnaposan mentem,le sem bírtam volna hajolni..

Az oktatásokon nem is vettem részt,volt jobb dolgom is.

2013. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 petizacc ***** válasza:
100%
Stabil oldalfekvés, újraélesztés, két tétel. Nem kell tőle parázni. megmondta anno az oktatóm, hogy aki ezen nem megy át az szarja össze magát! Mióta levizsgáztam (2010) én is osztom a véleményét.
2013. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltam.

Alapból kellett egy újraélesztés, abba kicsit bakiztam de nem volt súlyos. Nekem kellett egy stabil oldalfekvést amit másképp csináltam meg ahogyan tanítják, de elfogadták. Ezt tanultam még nagyon régen katasztrófavédelmi versenyek még ált. sulis koromban. :) Meg még volt két feladat, egy CO mérgezés garázsban, meg egy hasi fájdalmas fektetés.

2013. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem köszi! :)


Az én vizsgám holnap lesz, szorítsatok. :)))

2013. jan. 22. 15:11
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? :)
2013. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sikerült. Nagyon könnyű volt, nem is értem hogy miért izgultam ennyire. :))) 14-en voltunk, és mindenkinek sikerült. :)

De tény, hogy én húztam a legkönnyebb tételt. (Garázsban, járó motor, szén-monoxid mérgezés.. mit kell ilyenkor csinálni) + Újraélesztés a babán, és ennyi volt. KB 5 percig tartott egy embernek a vizsga. :)

2013. jan. 23. 19:40
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majdnem ugyan az mint nekem. :)


Már tűkön ülök, alig bírom kivárni, hogy jöjjön a postás a jogsival. :D Már 2 hónapja megvan a forgalmi (nov 21) csak utolsó ZH-k voltak meg vizsgák, és így nem tudtam elmenni eü vizsgára. :S

2013. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!