Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes használtautón 100-200...

Érdemes használtautón 100-200 ezer között autót vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél venni.

Ha van szakértelmed, kitartásod, lehetőséged és akarsz egy olcsó alapot, amit rendbe hozhatsz akkor igen érdemes.


Ha napi használatra keresel autót, amit nem kell bütykölni, akkor hááááát necces :D

2013. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Necces, de nem lehetetlen. Kevés ráfordítással simán jó egy régi Swift ennyiért.
2013. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 180-ért vettem a Vw Polo-mat. A hahu-n néztem ki annak idején. 4 éve semmi baja, napi szinten használva van (iga, kis távra, naponta kb 35-40km).

Most kezdtem bele egy kis felújításba, mert nagyon hozzám nőtt. Az árát kb még 1x rá fogom költeni (ebből nagy része az újrafényezés lesz, na nem azért, mert most rossz). De nekem megéri, mert szeretem ezt a kocsit. :)


Szóval összességében, ha szerencséje van az embernek, ki lehet fogni olyan kocsit, amit megéri elhozni. De ritkák az ilyenek. Én 6-ot néztem meg, mire találtam egy jó állapotút.

2013. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!