Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalt pitbike-osok...

Zara13 kérdése:

Tapasztalt pitbike-osok segítségére van szükségem, motort szeretnék vásárolni. Segítség?

Figyelt kérdés

Itt van néhány motor amit kinéztem,de nem tudom,hogy minek mi az előnye és a hátránya. Egyetlen olyan ismerősöm sincsen aki tényleg értene a pitbikeokhoz.

Milyen márkát ne vegyek? Milyet vegyek?


[link]

[link]



2013. jún. 7. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe nem vennék Pitbike-ot,nem rosszból,de jártak sokan így hogy megveszik és elég sokat költenek rá mivel kínai,helyedben vennék egy bármilyen Japán,Német vagy Svéd krossz motort,ha kezdő vagy akkor 50,80,125 köbcentisbe,jobban megérné mint a Pitbike.
2013. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én csak ajánlani tudom! Nagyon erős,jó hangú, kedvező árú motorkerékpárok. Igaz, vannak kínai motorok, de a honda,stomp,bse,klx,agb motorok nem!!! Ha van egy kis tapasztalatod akkor majd tudni fogod. Több szempontból is jobb a cross-nál. Amennyivel drágább egy cross, annyival NEM jobb. Persze itt is lehetnek eltérő vélemények. Nekem is Volt, amíg el nem lopták! Úgyhogy, ha van rá pénzed, és hely ahol mész vele, és ahova teszed akkor én Ajánlom! Ha veszel akkor óvatosan vele mert lehet hogy kicsi teste van, de nagyon erősek.

Te döntesz, én csak meg szeretnélek bízni.

2013. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!