Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbízható, sportos kinézetű,...

Megbízható, sportos kinézetű, dízel japán autó 1,4 millió alatt?

Figyelt kérdés

Valami japán autót szeretnék, aminek nem drága a szervízelése és legalább 100 le van benne!

Nem fontos a nagy hely, csak nézzen ki jól, pl toyota celica, 350z, skyline és hasonlók...

Persze ilyeneket nem kapok ennyiért, de kinézetre valami hasonlót szeretnék!


Tippek?


2013. jún. 22. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

A dízel motorba te mit szoktál tankolni? Ugye nem benzint?


A te elvárásaidat nem fogja teljesíteni egy dízel. Vagy nem lesz sportos, vagy nem lesz japán, vagy nem lesz 1,4 millió alatt, vagy nem fog jól kinézni, vagy nem lesz legalább 100 lovas.


Egyébként hogy sikerült dízelként említeni a Celica-t, 350Z-t és Skyline-t? :D Bocsi, ha én értettem félre, de nekem ez jött le.

2013. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Helytáll a kérdésed! :D

Kinézetre gondoltam, dízel motorral! :)

Hasonló kinézet dízel motorral!

Bármit meghallgatok, csak mondjatok márkákat, mert nem nagyon ismerem az autókat...

2013. jún. 22. 19:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Toyota Yaris. Használtan kapsz már fél misiért is, dizel, viszonylag erős motor, bár a kinézet nekem vhogy nem jön be.
2013. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.6 cd te mennyire szervízigényes?

Mazda 3 tetszik :)

2013. jún. 22. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Honda Civic 1.7 CDTI, Mazda 6 2.0D, Mitsubishi Galant 2.0 TD, Toyota Corolla 2.0D, Nissan Almera.

Az, hogy mennyire sportos kinézetűek, te döntsd el. :)

2013. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából a japánok nagyon jók. A legnagyobb rész legalábbis. Sok rosszat nem hallottam róluk, sőt... A Mazda 3 valóban jól néz ki. De nézd meg a többi típusát is, hátha valamelyik megtetszik. Olcsóért például ott az MX5-ös, ami egy kicsi cabrio. Vagy az MX6, ami valamivel nagyobb és kupé.
2013. jún. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

HONDA CIVIC 1.7 CTDi (3 ajtós változat)

[link]


TOYOTA COROLLA 2.0 D-4D (+ ajtós változat)

[link]

2013. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!