Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban (Münchenben)...

Németországban (Münchenben) is divat ez a sok virágbolt mint itthon? (többi lent)

Figyelt kérdés

legkésőbb jövőre költözök ki Münchenbe és szeretnék a szakmában maradni. itthon virágüzletem van. tudom h ott kint is vannak ilyen üzletek, de mennyire elterjedtek? kb annyira mint itthon, vagy kevésbé, vagy jobban ?

szeretnék kint is nyitni egy ilyen üzletet, csak nem tudom h ott mekkora igény van rá.

Én mint magyar állampolgár tudom h kiválthatom a vállalkozást és üzletet is nyithatok, de ott mint külföldinek ez mennyire bonyolult és költséges dolog ez ?



2013. máj. 19. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt kezdödnek az árak. De inkább keress egyet valamelyik temetö közelében.


[link]

2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevésbé, és eléggé rosszul élnek sajnos.


Sok virágos megy el inkább gyárba, 3 műszakba, mert ott többszáz euróval magasabb fizetést is kaphatnak.


Központi helyen vagy temetőközelben érdemes csak. Arra számíts, hogy a bérleti díj többezer euró havonta, valamint a beszerzési árak is jóval magasabbak.

2013. máj. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mmint központban és jó helyen többezer euró!
2013. máj. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Sok virágos megy el inkább gyárba, 3 műszakba, mert ott többszáz euróval magasabb fizetést is kaphatnak."


Ez most komoly?És mennyi az konkrétan?

2014. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!