Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 1.8 TDS tapasztalatok?

BMW E36 1.8 TDS tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tenyleg olyan jo a varosi fogyasztasa is?

Mennyire szervizigenyes a tipus, vagy ugy altalaba az E36? Tudom sok az elfogult tulaj, de objektiven tenyleg erdekelne mit erdemes tudni errol a geprol? :) Az biztos hogy az alkatresz horror aron van hozza :)



2013. jún. 24. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem horror az alkatrészár, csak valamivel drágább, mint a Suzukihoz.

Az a baj ezekkel, hogy valójában van bennük már vagy 6-800 ezer km, az más dolog, hogy az óra 150-et mutat. És a TDS-ek hajlamosak a hengerfejrepedésre, na ez tényleg nem olcsó alkatrész. Egyébként szerintem elég lusta motor, nagyon nem illik az E36-hoz, amiről mindenkinek a 325i jut eszébe. Cserébe a fogyasztása tényleg nagyon jó.

2013. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert egy 150 meg egy 600 ezres kocsit lehet latni szemmel a kulonbseget, bar engem azzal se fognak beetetni, eddig csak ugy vettem kocsit hogy szervizbe motordiagnosztika, felemeljuk, aztan johet a megegyezes, volt mar kocsit amit igy "usztam meg"... :) Gondolom hogy nem egy versenyauto a dizel motor a nagy karosszeriaval, de a sporolas karpotol :) Meg sosem volt dizelem :)
2013. jún. 24. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
1 hónapja vagyok egy ilyen tulajdonosa :D első autóm, 3/4 éve van jogsim. fogyasztásról sokat nem tudok még mondani, mivel javarészt szerelőnél volt a kocsi. 500ba került, azóta rá költöttünk még 150et. jelenleg is szerelőnél van, szar a klíma. a maga 90 lóerejével nekem megfelelő, nem szándékoztam kihajtani a belét is, menni megy, jól néz ki, és gyengének meg nem mondanám. én mondjuk leginkább a jobb hátsó ajtóval szívok, szar a centrálzárja, nem lehet bezárni egyáltalán az ajtót. van már új zár, csak kéne ember aki szét tudja szedni az egész ajtót hogy ki lehessen cserélni. a másik ami állítólag tipikus hiba hogy nagyon rozsdásodnak a csomagtérajtók.
2013. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező

Bármilyen hihetetlen, de a BMW-nél meg a hasonló kaliberű autóknál elhiszed, hogy valóban csak 150 ezer van benne, még ha 600 ezerről tekerték is vissza. Pláne ha még kicserélték a kormányt, pedálokat, meg amin meglátszik a kopás, szinte újszerűnek néz ki. És ami durva, hogy még ezek után is elmegy vagy 100 ezret, de természetesen kell rá költeni, sokat, vagy kevesebbet, ez a szerencsétől függ.

2013. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem felejtős! TDS? Szar motor. 600-800 ezer kilométer?

Szeretnéd ha csak annyi lenne!

Nekem E36 van. 1.8is 7,5 literes fogyasztás.

Ha valaki ennél kevesebbet akar,az járjon tömeg közlekedve.

2013. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!