Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autósok! Hallottatok Giorgi...

Autósok! Hallottatok Giorgi Tevzadze (OOM-500) halálárol? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 19:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem ő vezetett, de előbb utóbb biztos utolérte volna a sors. videóiba is van pár nagyon necces...
2013. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még róla :O

légyszi valami linket.

Egyébként hihetetlen jó vezetési képességekkel rendelkezett, csak ugye nem az utcán kellett volna ezt kihasználnia :(

2013. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 T5- ***** válasza:
24%

Valami linket lökjél már!

Én csodáltam, amit az leautózott az hihetetlen. Nagyon érezte az autóját.


Zöldfülűeknek:

http://www.youtube.com/watch?v=gpAzXqIcWzc

http://www.youtube.com/watch?v=iGi8rdtu0MY


Aki meg jön a versenypályás semmitmondó hülye dumájával, az meg csinálja utána pályán azt amit ő forgalomban művelt. Aztán, ha az első kanyarban beforog, akkor gondolkozzon el, hogy milyen nagy pofája van a monitor mögött, és mennyire nulla vezetési tudása.

2013. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lSQSgTpKriw


ezt találtam, 11 órája tették fel :S

2013. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 T5- ***** válasza:

[link]



Ha igaz, az a sors nagy iróniája, hogy nem is ő vezetett, ha nem az meg egy elég hülye vicc.

2013. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
amit o csinalt nem forgalomba valo volt,veszelyeztette a gyalogosokat tobbi autost stb,de en is neztem a videoit,aki ilyen eletet el ne csodalkozzon ha ido elott utoleri a vegzet.
2013. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
milyen nemzetiségű volt?
2013. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 T5- ***** válasza:
100%
Grúz.
2013. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

nekem tetszett amit művelt az autóval, de tényleg nem a forgalomba kellett volna :S de hát ő pont ettöl lett híres

csak az egy dolog amit nem értek, hogy a rendőrök hogy hogy nem foglalkoztak vele ? hiszen a netre is a videóiban benne van a rendszáma is, a neve, mindene, 1 perc alatt megtalálhatták volna, és mégse ? nálunk azért ez nem menne szerintem

2013. jún. 26. 17:20
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnád, hogy oroszországba, grúziába, ukrajnába stb arrafele milyen korruptak a rendőrök :D
2013. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!