Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyertya minőségétől függ a...

A gyertya minőségétől függ a motorom teljesítménye?

Figyelt kérdés

Üdv.Az lenne a helyzet hogy van egy Simsonom és eddig a gyári (32éves) gyertya volt benne, úgy tépett mint az állat.Próba képpen tettem bele egy román Isolatort, ezzel is hidegen-melgen pöcc röff...de valahogy még egyenes uton sem akar húzni..Lehet hogy a gyertya áll a háttérben?

Még egy kérdés: NGK B8HS- ez a gyertya jó bele? Vagy inkább Denso W24FS-U?



2013. jún. 24. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ngk az jó bele,a Densot az nem ismerem.Nekem szervízesek azt mondták hogy 3000-4000km-ként kell cserélni az NGK gyertyákat.

Én iridiumosat használtam,mikor bele tettem mintha picivel jobban ment volna.

Olyan létezik hogy bizonyos gyertyákkal jobban tud pörögni a gép ,jobban veszik a fordulatot.Pedig ezek csak gyertyák :)

2013. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Esetleg ha valakinek még van tapasztalata legyen szíves leírni:D

2013. jún. 24. 21:22
 3/5 Lipton. ***** válasza:

régi simsonomban Isolatort raktam brutál jó volt, sokan mondták hogy csak az NGK a jó, az Isolator rossz, de nekem jobban bevállt az Isolator

van még a magnet marelli ez is jóó :D

2013. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A régi Isolator volt a legjobb,de már nem ugyan olyan a minősége mint régen!
2013. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elvileg tökmindegy milyen a gyertya,a lényeg hogy csak a gyár által megadott értékekkel rendelkezőt szabad használni.

Ezek után pedig vagy van szikra vagy nincs!

2013. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!