Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk első...

Milyen autót vegyünk első autónak?

Figyelt kérdés
Nem valami 20 éves lerozzant járműre gondoltam, márciusban kaptam jogsit.Tudok vezetni és vigyáznék is az autóra.Jó lenne ha dízel lenne és max 2000 köbcentis motor és 5000 euró van rá.Véleményeket várok?
2013. jún. 24. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Mazda 6 2.0 MZR-CD

BMW 320d

Audi A4 1,9 tdi


Én ezekközül választanék.

2013. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mire akarod használni? Ha nem szükséges a méret, akkor választhatsz a fel felsoroltaktól kisebb autót is. 5000 euró körül már elég pofás Golfok,A3-mak vannak.
2013. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Toyota avensis

[link]

[link]


MAZDA 6

[link]

[link]


vagy egy kicsit kisebbek


Toyota corolla

[link]

[link]

[link]


mazda3

[link]

[link]


HONDA CIVIC

[link]

[link]


vagy ha nem vagy suzuki elenes akkor

suzuki sx4

[link]

[link]


SUZUKI SWIFT

[link]

[link]

2013. jún. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Toyota Avensis - amire szükség van megtalálható benne, megbízható autó aránylag kis fenntartási költségekkel. Ismerősömnek már 6 éve van ilyen és még nem hallottam rá panaszt, de azt mondja nem is cserélné le semmi másra egyelőre. Hozzáteszem előző autóit szidta mint a bokrot :D
2013. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!