Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintettek is elég ciki ha...

Szerintettek is elég ciki ha örököltem pénzt és vettem rajta egy 520d bmw-ét?

Figyelt kérdés

Sokkan mondják seggem alá rakták és elég ciki szerintettek is?:(


Nem dolgoztam megérte de föntudom tartani.


2013. jún. 27. 18:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Azt veszel az örökségeden, amit akarsz, de ez nem egy értékálló befektetés, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.
2013. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
A privátra válasz. Nem, egyáltalán nem tartják jól az árukat. Nézd csak meg, mennyibe kerül egy 10 éves gép, és mennyibe egy új. Persze, ha 500 ezerért vetted, akkor sokat már nem fog veszíteni az árából. :-)
2013. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
megszólnak, de az irigység beszél belőlük. a tied, te örökölted, élj vele,
2013. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha nem kínszenvedések árán tudod fenntartani, akkor ha neked ez tetszik, akkor miért ne?

Ennyi erővel ha valaki nyerne a lottón, azt is le kell sajnálni?

2013. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan gyorsasági kéne akár a héten, de ha ölembe hullana az örökség, akkor sem venném meg, egy azért mert fejetlenség olyanba fektetni ami nem hozza vissza az árat

Pl tetőtér, lakásbővítés ilyenekre érdemes fordítani egy nagyobb örökséget, gondolom fiatal vagy azért szaladtál bele

2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A fő kérdés az, hogy te hogyan viszonylusz hozzá, ezt még elfelejtettem mondani.

Ha a slusszkulccsal alszol, és még a ház alatti kisbolt eladójának is naponta 10szer eldicsekszel vele, akkor nyilván én is hülyének néznélek:)

2013. jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szüleimmel élek nemhiszem hogy saját házat fogok venni.
2013. jún. 27. 18:44
 8/20 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? te pénzed, azt csinálsz vele amit akarsz.
2013. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Soha nem akarsz külön költözni? Az szép :D

Barátnőd/barátod tudja ezt? Mert ha nem akkor el kellene neki mondani, hogy ne pazarolja a drága idejét rád :D

2013. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Az. Az autó a legrosszabb befektetés. Gyakorlatilag kiszórtad a pénzt az ablakon... :)
2013. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!