Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-s jogosítvánnyal vezethetek...

B-s jogosítvánnyal vezethetek egyedül 18 év alatt, az új jogszabály szerint?

Figyelt kérdés
Tudom volt 1000 kérdés ezzel kapcsolatban, DE nem alaptalanul tettek fel ennyi kérdést és azóta jogszabály is változott és ha jól emlékszem mondott vmit az okmányirodás csávó is :D (ne írjatok le a futó 2 év tabut) Vezető oktatóm is mondta, nem tudom eldönteni, mert olvastam több helyen is, hogy kell 18+os személy aki válalja a felelősséged.

2013. jún. 27. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezethetsz egyedül.
2013. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan vezethetsz egyedül, ez egy régi kamu dolog volt hogy 18 év alatt csak 18 év feletti személy jelenlétében vezethetsz. De vezethetsz így is, ne aggódj. Belföldön mehetsz 18 év alatt.
2013. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

vezethetsz egyedűl is .csak külföldön nem vezethetsz hivatalosan 18 év alatt de lehet hogy ez már az uniós országokra ez sem vonatkozik.amúgy meg én 17 évesen még ukrajnába is járkáltam ki nem egyszer állított meg ott a rendőr és nem szólt semmit sőt még a határon sem érdekelte senkit.Miért parázik mindig mindenki ezen.ha meg meg akarnak bírságolni úgy is találnak valamit ha nem más az autón és adják a csekket.

De nyugodj meg magyar országon vezethetsz egyedűl is ilyen szabály módosítás nem vol ha lett volna bemondták volna a tv ben és a rádióban szóval tudnál róla.

2013. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vezethetsz. Az más kérdés, hogy az őseid oda adják-e így a verda kulcsait:)
2013. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"hogy kell 18+os személy aki vállalja a felelősséged."


ezt hogy értik azok akik leírták ? pl :elütsz 3 gyereket zebrán te kapsz egy ennye-bennyét ,mert csak 17 éves vagy aki meg melletted ül 18+os azt meg lesittelik ,mert nem figyelt arra amit te csinálsz ,vagy mi ? + mi van akkor ha olyan ül melletted akinek nincs jogsia azzal mit érsz ? semmit

nem igaz!!! nem kell izgulnod ,hogy nem vezethetsz egyedül 17 évesen

2013. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a jogszabályt, másnak meg ne higgy!

Megjegyzem, azt az oktatót, aki nincs ilyenekkel tisztában, el kéne távolítani a helyéről.

2013. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem is értem a kérdést :) Miért ne vezethetnél? :D Ez tuti valami hülye facebookon terjedő baromság lesz megint...

Ha nem vezethetnél, akkor nem is tehetnéd le a jogsit. Plusz mivel lenne jobb, ha ül melletted valaki? :D Felelősséget nem vállalhat olyan miatt, amiről neked papírod van, levizsgáztál és a felelősség a tiéd, ha csinálsz valamit. Hisz azért JOGOSÍT-vány. :)

2013. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!