Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem gond ha a robogón hátul...

Nem gond ha a robogón hátul kisebb a gumi?

Figyelt kérdés
Robogóra kellett új hátsó gumit vennem, mert régi megadta magát, viszont ez valamivel kisebb, mint a régi volt, így kisebb az első keréken lévőnél is. Ez nem gond?

2013. jún. 27. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

Neked meg nemtom. Lehet hogy többe fog fogyasztani mert ugyanahhoz a sebességhez nagyobb fordulatszám kell majd. Végsebességed csökken, gyorsulásod nő.

2013. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2013. jún. 27. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:

De igen, gond. Nem lesz stabil a motor, jobban megérzed vele az úthibákat, kb. életveszély az egész. Miért vettél kissebbet?


Cseréld le minél előbb, nem véletlenül raktak rá olyat gyárilag.

2013. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már az eredeti gumikkal is megérezte jócskán az úthibákat. Életveszélyesnek mondani kicsit erős.
2013. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért vettem rá kisebb, mert nem tudtam, hogy ez gond :( SOS kellett új gumi, mert ezzel járok dolgozni, télig nincs autóm.


Holnap visszamegyek a gumishoz, hogy rendelje meg a jó méretet.

2013. jún. 28. 15:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszamentem a gumishoz. Azt mondta nem kisebb ez csak más a profilja. Ami rajta volt az szélesebb volt, ez meg kicsit keskenyebb és lekerekített, de ez nem kéne, hogy gond legyen, meg még be kell kopni, amiatt érzem furcsának. Én biztonság kedvéért azért rendeltettem vele egy másik gumit, hétfőn hozza el a raktárból, meglátom az milyen lesz.
2013. jún. 29. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!