Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Cordoba design?

Seat Cordoba design?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen Cordobám: [link]


Érdekelne a véleményetek,mert szeretnék rá venni új felniket,és szerintetek jól állna rajta a fekete felni? Vagy esetleg linkelhetnétek olyat felniket, amik szerintetek mutatnak az autón! :)



2013. jún. 28. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A fekete felnik szerintem nagyon gázak. Szarul néznek ki, meg ha kicsit messzebbről nézek egy autót, tisztára lemezfelninek néz ki. Valami szép krómot rakj rá, mekkora méretben gondolkozol?


Ha nagyobban, akkor máshoz is kell nyúlni az autón sajna :(


Egyébként ez egy visszafogott, átlagosabb autó. Valami elegáns, szép felni állna jól neki.

2013. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15-ös méretet gondoltam rá! :) Mondjuk egy ilyen felni szerintetek jól állna rajta?: [link]
2013. jún. 28. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát, nem tudom. Nem biztos, hogy elegánsnak merném nevezni a Cordobát. Egyáltalán nem. Ez ilyen átlagos autó, ami kissé sportos hatást kelthet. Ez alapján érdemes rá felnit vásárolni, én inkább a sportosság felé hajlanék. Mivel a kasztni elég "masszív" (nagy segge van, komor tekintet, magas ajtók, emellé kissé kicsinek tűnhetnek az ablakok), ezért nem lenne jó választás kis "törékeny" felnit rárakni, ami áll pl. öt, vagy hat vékony ágból. Az általad linkelt felni (szerintem) már kicsit kihívó lenne, elütne az autótól. Gyári állapotban legalábbis. A króm felnit én ellenzem, nem szép. A szürke pedig már unalmas, a legtöbb autón ilyen van.


De legyen fantáziád, találj ki valami jót! Aztán inkább a véleményünket kérd ki, ne azt kérd, hogy rakjuk össze az autódat! Ami valakinek tetszik, az másnak nem. Érted?! :)

2013. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

nem az az autó, amit bármivel lehet "tuningolni".

Nekem is ilyen volt, de már nem emlékszem milyen felni volt rajta.

Azt tudom, hogy semmi extra, de mégis sokat dobott az autón.

Természetesen most az utolsó szériás cordobám van,de ezen nincs felni....kinőttem :)

2013. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ezek az Alessio-k nekem mindig is tetszettek. Szerintem amúgy a felni dob a legtöbbet egy autón, meg a sötétítés. A többi csak boyracerek hülyítésére való, hogy azt higyjék "sport" autóval mászkálnak, ráadásul nagyrésze nevetségesen és igénytelenül néz ki. Egy igényes tuning pedig nem 2 forintba kerül.

2013. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valami hasonló volt nekem is.

csak a méretre figyelj, ne legyen túl nagy.

A gyári kerék 14"-os

2013. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen tudom, azért nem akarok nagyot venni, néztem egy 16-osat is de inkább 15-öset veszek rá!
2013. jún. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!