Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti f12 garanciális...

Malaguti f12 garanciális probléma megoldása?

Figyelt kérdés
Vedtem a napokban egy malaguti f12 100ccm-et! Tudom le van irva az adás vételeibe hoyg át néztem és nem válalfelelöséget rá és mindnere fel hivta a figyelmem. De viszont a megjegyzéshez oda irta hogy 1hónap garancia. És az iteni szerelöm fel hivta rá a figyelmem hogy törve volt a robogó nem egyszerüen folyik az elsö teloból az olaj nem egyszerüen 200kilométerre rá meg el kezdet a hátsó csapágy csörögni. Meg ezek után füstölni a motorja. Most ezel mit tudnék tenni? Ezt le kell nyelnem vagy ha nem hajlandó meg csinálni mi a jogi utja

2013. júl. 2. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Jogi útra esélyed sincs (már csak azért is, mert feltételezem SMKP-ként vetted....).


Vagy bevállalja az eladó, hogy gatyába rázza ( 1% ) vagy elhajt a francba és benyeled ( 99% ).


A használt gépjármű piac ilyen. Eladás előtt kis motor adalék meg motormosás aztán valami balekre rá kell sózni mielőtt újra füstöl és zörög...

2013. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az adás véetlin anyi szerepel hogy alvázszám az hogy hány ccm arról szó nincs mi van ha tanyára vedtem magán terültre?

És oda van irva hogy 1 hónap garancia megjegyzésnek

2013. júl. 2. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha okmányok nélkül vetted (tehát FORGALMI, EREDETVIZSGA, stb...) akkor 2 lehetőséged van:


1., SMKP - ez esetben én mélyen hallgatnék a hatóságok előtt

2., Állítod, hogy tudtad, hogy nem SKMP. Ez még rosszabb, mint az 1-es verzió...


Meg vagy lőve, az a helyzet.

2013. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!