Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen orvosi papírra van...

Milyen orvosi papírra van szükség "B" kategóriás jogosítványhoz? (fontos)

Figyelt kérdés

Egy "B" kategóriás jogosítványt szeretnék szerezni. Az oktató egy orvosi papírt kért, nem emlékszem pontosan, milyet.

Bementem az orvosomhoz, beutalót adott vizelet- és vérvizsgálatra. Máshol meg azt hallom, hogy általános kivizsgálási papír kell (szem, stb.)

Akkor most melyik?

Lehet, hogy én mondtam rosszul valamit?


2012. jan. 31. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Vizelet és vérvizsgálat? Hát nem mondtad hogy jogsihoz kell?


Nekem nézett egy vérnyomást (bár ez az enyémnél mánia), és látásvizsgálat volt, más nem.

2012. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy a jogosítványhoz kell.

Lehet, hogy én magyaráztam félre valamit.

Köszönöm a választ.

2012. jan. 31. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ez fizetős vizsgálat. Én 2,5 éve csináltam jogsit, bementem mondtam hogy jogsihoz kellene alkalmassági. Megnézték a látásomat, hogy nem vagyok színtévesztő-e meg pár apróságot. Meg mondták hogy labor nem kell mer pár héttel ezelőtt csináltak és az jó lesz.
2012. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Valaki csak a pénzre hajt, megméri a vérnyomásodat és elteszi a pénzt. Valaki komolyabban veszi, és beutal valahova kivizsgálásra. Sok mindent nem tudsz tenni egyik esetben sem, el kell fogadni.
2012. febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így már értem, hogy az én orvosom miért küldött laborba, a többiek meg miért nem mentek.

Köszi

2012. febr. 1. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!