Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HAHU-n a kocsik km órája kezd...

HAHU-n a kocsik km órája kezd reális (abb) értékeket mutatni? Szerintetek is?

Figyelt kérdés

Most már a 10 éves dízelt nem akarják 186 ezerrel eladni, hanem sokban ott van, hogy 250E, 320E. Ami azért reálisabb. Bár az is lehet, hogy ezek meg 400-ról lettek visszatéve.

Mindenesetre szerintem javult valamit a helyzet.


2013. júl. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Most már bűncselekmény az óra visszapörgetése.
2013. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írtad reálisabb de még mindig messze van a valóságtól

Ismerős eladta a passatját 500 ezer km-rrel kereskedésben. És monda hogy következő héten a saját (volt) kocsija az interneten 180 ezer km-esként írták.

(És még az se biztos hogy ő annyi km állással vette mint ahogyan megvette)


Tehát itt arra akarok kilyukadni mikor egy autó már többször is visszacsavarnak (km állás)

2013. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tegnap totalcar fb oldalára rakták ki:


"Pénteken eladtam a Peugeot 308 Van-t 181,000 km . A mai napon már fenn van a Használtautó.hu -n . A kíváncsiságomra és a megérzésemre hallgatva felhívattam a kereskedőt !

NA már csak 141,000 km van a kocsiba és sérülésmentes.

Hát ebben nem annyi van és nem is sérülésmentes !


Nem rossz autó , de inkább ne vegyétek meg!!!!"


amúgy jelenleg 174 ezer van írva... össze vissza tekergeti.

2013. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Trükköznek a hirdetéssel is. Lehet, hogy az órában 199 000 van, de csalogatónak odaírják, hogy 169 000. Személyesen megnézve meg: "Jajj, elírtuk a hirdetésben", vagy "Rosszul emlékeztem és úgy adtam fel". De ha már úgyis ott vagy, akkor megnézed az autót, vagy a többit. De legtöbbször oda sem írják a km állást, ha úgy gondolják, hogy egyébként nem lenne rá érdeklődő. Utóbbit még el tudom fogadni, mert a vevőknek van olyan beidegződésük, hogy néhány éves autót 100 000 km, idősebbet meg 200 000 km felett nem szívesen vesznek. Pedig láttam már igazoltan, lenyomozottan 100 000 km alatti autót, ami már elég kehes volt, és 200 000 km felettit is, ami szinte új volt. Az állapotot veszünk, nem km-t szállóigétől már nekem is hánynom kell, annyit ismételgetik, de mégis jó tanács.

Talán már nem annyira divat tekergetni. Az emberek is egyre kevésbé finnyásak, ahogy hozzászoknak a nagy km értékekhez, úgy azok, akik eddig tekergették, már nem költenek erre. Persze az is lehet, hogy a 300 ezresben a duplája volt eredetileg. A mai világban már könnyen kideríthető az igazság egy kis telefonálgatással. Az autók km állása fel van írva a szervizek, a műszaki vizsgák alkalmával.

Jó kiindulópont az irányár. Ugyanabból az autóból a valós km-t mutató drágább. Van, hogy sokkal.

Biztos, hogy lesz javulás. Lehet, hogy idővel ritka lesz a tekergetés, csak akkor senki nem fog hinni egy valóban keveset futott autó órájának.

2013. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!