Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy 125-ös yamaha dt-t...

Ha egy 125-ös yamaha dt-t 50esként jogsi és rendszám nélkül használok és lebukok, akkor csak megbüntetnek+ egy kis ejnye-bejnye vagy a B-s jogsimat is bevonhatják?

Figyelt kérdés
Amúgy nem tervezek megállni a rendőrnek mert 5 percenként van egy földesút,vagy egy erdészeti út ahol én vagyok előnyben a rendőr kárára.
2013. júl. 2. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egyszer ne állj meg, vadászni fognak rád! És meg is érdemled!
2013. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanezt mondta a csávó, amikor az út szélén álló rendőrök meszelték. lassított, majd egy nagy túrót mutatott be. aztán csutkagáz...azok beugrottak az autóba, utána...a nagyokos befordult egy földesútra, ami szántásban végződött..na, mondom a yardnak annyi.. és mit látok? ahogy beért a szántásba a gyerek, egyszercsak leállt a motorja.indítózott, rúgta mint az állat, csak nem indult... a rendőrök nem is sietve odaballagtak, és jónapotkívánok...annyi volt.
2013. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én régóta hasznélok 125 öst 50 esként és pont leszarják mert sok a papírmunka nyugodtan meg is állhatsz nekik csak arra figyelj h legyen biztosítás a mocin és minden lámpa mőködjön
2013. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem állsz meg, felejtsd el. A rendőrség azért hatóság, mert többen vannak :-) inkább ha igazoltatnak, viselkedj velük normálisan, legyen jogsid és biztosításod. Kisméretű egyhengeres blokk esetén eszük ágába sem lesz találgatni, hogy az most mekkora.

Két hasonló eset:

- ment mellettem egy csávó egy rendszám nélküli robogóvan, és láttam az oldalán a típus (mittomén Csingcsangcsung 50) volt, de láttam, hogy az 50 elől le van kaparva a 2es :-) ment mint az állat :-))

-volt egy csávó, akit viszont büntettek(nemtom mennyire), ő nem tudta megmagyarázni, hogy a kéthengeres nem magyobb, mint 50 ccm:-D

2013. júl. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!