Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudok széthajtani egy...

Hogyan tudok széthajtani egy simsont?

Figyelt kérdés
Apám alámtett egy régi 79-es simson s50-t, mondván, na kislányom, ha ezt kinőtted, kapsz egy olyat, amilyet te szeretnél! Vettünk rá uj karburátort, rendben hoztuk elég jól, de mit csináljak vele, hogy kicsit romoljon? Földesutakon szoktam vele menni... Előre is köszönöm!
2013. júl. 2. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szétcseszed nem kapsz jobbat, drágábbat, hiszen akk azt mondja ezt se tudtad kezelni, ne barmolj el jobbat. Am küldjed egyesbe full gázon amíg meg nem áll alattad.
2013. júl. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
eljátszod hogy azt hitted hogy autómata és 1 esbn végighuzatod addig amig meg nem áll mivel akkor a tötengely összes csapágya ripityára törik vagy a dugó belesül a perselybe sok sikert remélem kapsz helyette egy rometot nem hogy inkább megbecsülnéd...
2013. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Vágom a motorozást, és apám is tudja ezt.. :DD ccm-be szeretnék egy komolyabbat, nem az ár, és a külseje érdekel.. Szeretnék crossozni is, de ahhoz másik motor kell..
2013. júl. 2. 22:26
 4/16 anonim ***** válasza:
A földes út nem árt a simónak.Egyébként mi bajod vele az egyik legjobb robogó még ma is.Én örűltem volna ha 14 évesen kaptam volna egy ilyen motort.
2013. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nincs vele semmi bajom, csak szeretnék egy nagyobbat, kicsit komolyabbat.. Nem egy robogot. De nincs vele semmi bajom, simsonon tanultam meg harom eve motorozni, csak aztan estem egy nagyot, nem mertem ra raulni, es most 16 evesen ujra raultem, meg mentem egyik haverom crossaval, es nagyon megtetyzett, igazabol mindig is erdekeltek ezek a dolgok, csak az esesem utan elfolytottam :D
2013. júl. 2. 22:31
 6/16 anonim ***** válasza:
ne tölts a benzinhez olajat, támaszt ki a motort, akarsz ki a gáz, és üresben telejs terhelésen hagyd forogni. Most a jó meleg napos időben sokáig nem huzná szegény motor
2013. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy ad el és fogd rá hogy ellopták :DÍgy legaláb a motorka is tovább élhet.
2013. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam :D azt szeretnem, hogy idovel menjen tonkre.. Nem szeretnem egyiknaprol a masikra tonkretenni, hanem lassan.. Arra lennek kivancsi, hogy miket csinaljak vele, milyen utakon jarjak vele, hogy romoljon az allapota, hogy szet legyen hajtva.
2013. júl. 2. 22:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Tipikus hulyegyerek, mar bocs :) Nincs fogalmad a penzrol, arrol hogy az osok DOLGOZTAK azert a penzert, Te meg szejjelvagnad szandekosan amit ajandekba kaptal. Nem azert de ennyi esszel azt a motort sem erdemled meg, nem hogy nagyobbat.
2013. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ, de volt ilyen kérdés? :). Nem azert tettem fel a kerdest, hogy lelkifröccsöket kapjak..
2013. júl. 2. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!