Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt állok,...

Autó vásárlás előtt állok, melyiket lenne érdemesebb venni? Honda civic 1.6 vti vagy bmw 320i 1995-2000 között?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a BMW-re szavazok.
2013. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha számít az élvezet akkor Bömi :-)
2013. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is a bmw felé húzok de a motorjuk a legtöbb ember szerint nem olyan megbízható mint a hondáé. ezért kérnék itt javaslatokat hogy melyik érné meg jobban. az igaz hogy a bmw nagyobb élményt ad mert hátsó kerék stb. de a legtöbb ember szerint sokkal több foglalkozást igényel mint egy honda. maximum 500 000 lenne rá és normál állapotú honda több van mint bmw.
2013. júl. 3. 15:27
 4/9 A kérdező kommentje:
az a baj normál állapotú bmw-k drágábban vannak és nekem megbízható gép kéne mert külföldön dolgozom. magyarul sokat járnék vele. esetleg aki ismeri ezeket a modelleket írja le mikre kell odafigyelni. előre is köszönöm.
2013. júl. 3. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:
BMW! élvezetesebb, én szerintem a motorjuk épp hogy megbízható, különben is, egy ilyen motor kompletten 80e ft ami szerintem nem nagy összeg. Rozsdára kell nagyon figyelni illetve a futóműre.
2013. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ha 500ért veszed, akkor ráköltesz még 100-200 at.
2013. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként meg szerintem is a bmw, mi is nemrég vettünk egy 97es 318ast
2013. júl. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat jársz vele, akkor egy jól felszerelt E36 még lehet, hogy kényelmesebb is hosszútávon, mint egy Civic :)
2013. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha állandóan kínozzák, minden motor kifekszik. Legyen az Honda, vagy BMW. Ha meg normálisan, kímélőn mennek vele, akkor még egy Ford is elmegy 1 millió km-t !

Ennyit a megbízhatóságról.


Én megnézném mindkettőből a kínálatot, kipróbálgatnék vagy 30-40 autót, majd azt venném, amelyik jobb vétel, amelyikből jobb állapotot kapok.

2013. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!