Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sajnos ma egy elég szomorú...

Resal kérdése:

Sajnos ma egy elég szomorú dolog történt velem. Kiszaladt elém valaki, sajnos már nem tudtam megállni, de hála az égnek 8 napon belüli sérülései keletkeztek/nem miattam hála az égnek, hanem ő miatta/ Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Hozzá tartozik hogy zebra után 2 méterrel így szépítheti bárki a dolgot természetesen én voltam a hibás. A kérdésem annyi lenne, hogy mire számíthatok? Az tuti hogy kapok egy kellemes pénzbírságot, ami annyira még nem is érdekel csak azt nem tudom hogy a jogsimat be fogják e vonni, és ha igen kb mennyi időre. Úgy tudom hogy ha több mint 6 hónapra akkor újra kell vizsgáznom.6 éve vezetek, nem saját autóval történt az incidens így az a kérdés is felmerül hogy az autó tulajdonosát érinti ez bárhogyan is? értem itt esetleg a biztosítási díj megnövekedését stb. Soha nem volt még semmilyen közúti balesetem, vagy bármilyen büntetésem.

2013. júl. 6. 23:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Hogy a biztosításnak mi köze van a gyalogoshoz?Üss el egyet és meglátod!

Látom tényleg ráfér az emberekre hogy újra vizsgázzanak!

2013. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A biztosításnak a KRESZ vizsgához sincs köze, hiába vizsgáznék újra...

:D

2013. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A gyalogos, mivel nincs felelősségbiztosítása, így a kötelezőm terhére nem is tud benyújtani kárigényt! Ha kárigénye van, azt polgári peres úton tudja érvényesíteni!


Na hogy is van ez a biztosítás dolog?

2013. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Hol van elsőbbsége a gyalogosnak? A járdán. De nem az autópályán :) de akkor a te olvasatod szerint az autópályán a felüljárónál lassítson le 40re mindenki hátha előugrik a gyalogos? :) jajj nem mondom, hogy inkább te tépd szét a jogsit, mert gondolom ilyen majmoknak nem adnak :) remljük
2013. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem értem hol látod a problémát!

Nos ha olyannal ütközöl akinek nincs biztosítása?

2013. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!