Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen motor a...

Szerintetek milyen motor a yamaha jog egy kezdő motorosnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kicsi, könnyen kezelhető, olcsó megvenni és fenntartani is, megbízható, strapabíró, és váltani sem kell rajta, egyszóval tökéletes tanuló motor...

ha nem akarsz megtanulni váltani akkor ideális, ha váltani is akarsz tanulni akkor a simson hasonlóan olcsó motor, annál egyel drágább kategóriába tartozó 6 sebességes endurok, pl derbi senda, stb...

2013. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem igazán szeretnék váltani, mert valahogy attól az egy dologtól félek a kocsikban is :P
2013. júl. 6. 23:49
 3/15 anonim ***** válasza:

Pedig ha megtanulnád (1 óra alatt meglehet kb...) akkor sokkal szélesebb körben válogathatnál motorok közt.

Egyszerűbb mint a kocsiban. Lenyomod a kart, felhúzod, aztán megint és megint. Semmi nehézség :D

2013. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én meg pont imádok váltani nem tudom hogy miért csak szeretek váltogatni motoron pont ezért utálom a robogókat egyszer mentem még robogóval életemben semmi élvezet nem volt benne csak ráülsz és húzod :( ráadásul némelyiknek olyan kávédaráló hangja van.Te tudod szerintem úgy is meg kell egyszer tanulnod váltani ha akarsz vezetni kocsitvagy nagyobb motort de ezt te tudod
2013. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha nem nehéz megtanulni váltani, akkor szerintetek a Simson jó lenne?

Suliba járáshoz kéne :)

2013. júl. 7. 09:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Simson tökéletes lenne!

Elsősorban azért is mert megtanulod szerelni,könnyen hozzájutsz alaktrészekhez,vagy esetleg jómínőségű bontott olcsó alkatrészekhez.Szerintem jobban is néz ki egy simson mint egy jog.

Ne félj a váltástól,sokkal jobb egy váltós mint egy automata!

Ha úgy gondolod hogy simsont veszel akkor elsőre csak ülj rá és gyakorold az elindulást és a megállást,természetesen legyen ott valaki aki ért is hozzá.

2013. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor Simson lesz a kiválasztott.
2013. júl. 7. 10:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd elötte egy szervizkönyvet olvassál végig,törekedj a gyári tunningmentes állapotra és vigyázz rá!Akkor jó motorod lesz a gép!
2013. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
simsonhoz szervizkönyvet? az igen... te se tévesztettél bolygót öreg! :)
2013. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Simsonhoz csak Kezelési és javítási útmutatót találtam. Gondolom arra gondoltál.
2013. júl. 7. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!