Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SIMSONOSOK! Nektek hány km-re...

SIMSONOSOK! Nektek hány km-re elég egy full teli tank benzin?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ha méri/mérte valaki hogy mennyit ment el egy teli tank benzinnel?És hanyas főfúvóka van benne?Nekem gyári alapméretes a henger és 76-os főfúvóka van benne.Egy tank benzin kb 200-250 km között fogy el nekem

2013. júl. 7. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer volt tele, de akkor nem volt km órám. :D

Amúgy ezt olvasd el: www.simson.hu/index.php?mit1=cikkek&mit2=kivalaszt&mit3=cikkek&id=374&fokat=1&alkat=

2013. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem elég lenne bele egy 72-es főfúvóka! amúgy 50-es vagy 51-es simson? ha 50-es akkor bőven elég bele a 72-es és a tűt középállásba rakd, akkor lehet kitudsz belőle hozni 300km-t is egy tankból! amúgy sokat spórolhatsz vele ha mész egy 40-es tempóval és mikor mész haza akkor már az utcátokban leállítod, tehát nem akkor állítod le mikor megálltál hanem menet közben beteszed üresbe és leállítod, meg ha nem állsz be a kapuból a garázsig vele meg ilyesmik, hanem még úgy 50 méterrel a házatok előtt leállítod simán elgurulsz ha kemények a gumik, mindig legyenek kemények a gumik mert akkor kevesebbet fogyaszt, és ha igazán minél többet akarsz belőle kihozni akkor legkésőbb félgáznál válts felfelé, és ne nagyon menj 40 fölé mert 40 körül fogyaszt legkevesebbet!
2013. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még a 74-es főfúvóka volt tűrhető de a 72-es már nagyon nem volt jó pedig 38,23-as dugó van benne.
2013. júl. 7. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor állíts a levegőn szerintem. Valami gubanc van az biztos, mert nekem a 60ccm-es simson 72-es fúvókával simán megy. Esetleg a súbertűvel játszadozhatsz még, mielőtt a levegőt állítanád.
2013. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!