Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányszor lehet kreszvizsgázni?

Hányszor lehet kreszvizsgázni?

Figyelt kérdés
én úgy tudom h csak ötször!
2008. jún. 24. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Közlekedési alapismereteknél nem tudok megkötést. A gyakorlati vizsgáknál azonban úgy emlékszem, az ötödik sikertelen után bizottságnél vizsgázik az ember (két kiküldött okosember ül be az egy szem vizsgabiztos helyett), mert akkor valószínűsíthető, hogy alkalmatlan a gépjárművezetésre. De át kell menni elsőre mindenből, akkor biztosan nincs gond! :-)
2008. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy tudom 8szor, és a legutolsó sem sikerült ki kell vizsgáltatnod magad, mert felmerül a gyanú, hogy alkalmatlan vagy a vezetésre.
2008. jún. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Aki maximum másodszorra nem képes átmenni kresz vizsgán... Szerintem az inkább ne erőltesse mert saját maga fogja kárát látni. Ha annyira nem ér rá vki, hogy a szabályokat megtanulja, szerintem annak nem szabad autóznia, a saját érdekében is !!!
2008. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Mi az, hogy csak ötször. Nem elég az? Nem egy államvizsga ez. Ha így állsz hozzá, akkor inkább hagyd az egészet. Elárulok a titkot az életben még öt lehetőséged sincs. Ha egyszer nem veszed észre az elsőbbségadás táblát, vagy nem tudod, hogy mit jelent, és valaki beléd megy, akkor nem próbálhatod meg újra 3760 Ft-ért. Vagy ha rossz helyre parkolsz, és elvontatják a kocsidat, akkor az többe fog kerülni. Úgyhogy én azt ajánlom, hogy ülj neki a könyvnek. Egyátalán nem egy bonyolult, vagy megtanulhatatlan dologról van szó.
2008. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenki segítségét csak kérdeztem!1ik haverommal ezen vaciláltunk kiváncsi voltam!csak h ki mit mond!thx
2008. jún. 26. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Elméletből akárhányszor lehet, forgalmi vizsgán 5 bukás után mész PÁV (Pályaalkalmassági vizsgálat)-ra.
2008. jún. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan azt sem tudják mi az a jobbkéz szabály!

Pedig alapvető dolog. Sőt valaki azt se tudja hogy piros lámpánál meg kell állni. Elsősorban ezeket kéne kiszürni talán szvsz, és nem azokat, akik 30-as táblánál 40-el merészelnek menni !!!!!!

2008. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gab19900701 válasza:
hehe obb kéz felöli van elsőbsége
2011. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gab19900701 válasza:
elírtam jobb
2011. júl. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!