Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Skyline R34 motor...

Nissan Skyline R34 motor átépítés?

Figyelt kérdés

Nos, lenne egy adott külföldi R34-es GTT skyline, még nem biztos hogy ez lesz, de valószinü: [link]


és adott egy RB26-os motor: [link]


Nos, ha én át szeretném tenni az RB26-ot a GTT-be, akkor mennyi plusz pénzt kéne belefektetnem, hogy már egy rendes, jó állapotú GT-R legyen a skyline-ból?A GTT motorja természetesen el lesz adva, így abból visszajönne pár forint.

Az autót már motor nélkül hoznám be németből.



2013. júl. 9. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért is akarsz egy R32-es Skyline motort tenni egy R34-esbe?
2013. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudtommal megoldható és csak ezt az egyet találtam amit be is hoznak magyarországba.Van R34-es RB26, de az 1,3 millió, aztán a behozatal is mókás amerikából.

[link]

2013. júl. 9. 22:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, de akkro tegyük fel hogy valahogy sikerül behozni az R34-es RB26-ot. Onnantól mennyibe fog fájni a beszerelés és a többi alkatrész?
2013. júl. 9. 22:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos személyes tapasztalatom nincsen róluk. Majd remélem egyszer lesz. De elvileg az egyiket kiveszed, másikat berakod. Nagyon mást nem hiszem, hogy kell igazgatni, hiszen az a motor is R34-ebe épült. Esetleg a váltó lehet necces az áttételek miatt. De nem értem, hogy miért nem jó az a motor, ami eredetileg van benne.
2013. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta szeretnék egy R34-es GTR-t és most jött össze rá a pénz. Ezért.

Na, de találtam egy másik GTT-t aminek GTR a bodykit-je és 9000 font szóval lehet hogy inkább az lesz.

2013. júl. 10. 16:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és azért nem veszek alapból GTR-t, mert az enyhén szólva is baromi drága.Kb 10 milliótol kezdődik, ami azért elég necces és ha veszek egy GTT-t és abba átrakom az RB26-ot akkor olcsóbban kijövök az egészből egy pár tucatnyi munkaórával.
2013. júl. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!