Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a helyzet a Waberer's-nél?...

Mi a helyzet a Waberer's-nél? Kezdő vagyok.

Figyelt kérdés
Kezdőknek mit kell csinálni az elején? Mennyit lehet ott keresni kezdőként?
2013. júl. 10. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én is azvagyok, de lebeszélnélek róla. hacsak nem élet-halál kérdés akkor ne menj oda.

3-4 hetek kint, és utánna hazahoz 2 napra, de ugy hogy mosonmagyaróváron szálsz kia kocsiból, és old meg a hazajutást, visszajutást.

amugy nem vesznek már fel oda sem mindenkit.

gyakorlati vizsga van, kell tolatgatni, halszálkáába parkolni, és aki még nemvezetett nyergest az elhasal pikk pakk.

továbbá van egy 4 hónapos felkészítési tanfolyam, amin kötelező résztvenned, ha kezdő vagy. ez 100 ezer ft, és levonják a majdani fizetésedből, ugynaugy mint a szálásköltséget.

ezután ráülsz az autóra, és kizavarnak ténylegesen 3-4 de akár 6 hétre is. 3-4 hétután max 2 napot vagy itthon, 6 hét után általában 1 hetet engednek.

de hiddelnekem hogy 3 hét is mocskossok a kamionban! én nemnagyon bírtam...barátnő, család, hiányzik mint az állat!

2013. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kíváncsi vagyok a többiek véleményére is. :)
2013. okt. 13. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagyok a waberer's-nél, 4-6 hét uniozás 1 hétvége szabad, 170k körül kaptam mindkét hónapban.
2013. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:

600 eurót keresel havonta??vannak akik 1300-at is keresnek ott(akik jó helyre kerülnek).kérdező:betanulásnak jó (kb. 1,5 év) aztán majd keresel másik céget.

kezdőként mész négykézben,valamennyi rálátásod lesz a dolgokra aztán 4 vagy 8 hét után egyedül folytatod.nagyon keresik a sofőröket amin nem is lehet csodálkozni.

2013. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szántóvető ***** válasza:
"4-6 hét uniozás 1 hétvége szabad, 170k körül kaptam mindkét hónapban."-a túlórát fizetik?mert nem 168 órát dolgozol 1 hónapban hanem kb. 100-al többet.tehát vagy kifizetik vagy kiadják a pihenőt normálisan.nekem is 168 óra szerepel a bérlapomon (8 hét 1 hetezek) de amíg elégedett vagyok addig nem pattogok.
2013. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsó, te hol dolgozol ?

2013. okt. 15. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első elírhatta.. 4 nap az a 4 (hó)nap! :D
2014. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!