Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Környezetvédelmi osztályba...

Környezetvédelmi osztályba való besorolásnál el lehet valahogy érni, hogy a kocsit jobb osztályba sorolják be?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy tudom, hogy vannak különböző színű matricák, de teszem azt, hogy mondjuk van egy autó aminek az kék, és el lehet-e érni, hogy újra zöld legyen.
2013. júl. 10. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint korábban zöld volt csak nem teljesítette a normát?
2013. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valamikor régebben zöld volt, csak kb 3 éve kék lett, és újra el akarom érni, hogy zöld legyen (apám szerint a dízeles kocsik kéket kapnak, mert a dízel nem környezetbarát), de ez benzines autó
2013. júl. 10. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kell keresni a kocsi doksijában (műszaki leírásában) a környezetvédelmi kategóriát. E szerint kell matricát kapnia.

Ha tévedtek, vissza fogod kapni a zöld matricát.

Ha a kocsi rossz értékeket produkált és azért a kék, akkor elég költséges is lehet a javítás (katalizátor, lambdaszonda, befecskedezés stb.) és jó szerelő is kell aki nem találomra cserélget alkatrészeket.

2013. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem dízel autóm van. Már nem is fiatal, 8 éves. De ezidáig még mindig, kezdetektől zöld matricát kapott.
2013. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!