Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányadszorra mentél át forgalm...

Hányadszorra mentél át forgalmin, és min rántottak meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 21:23
1 2 3
 1/26 Krisike2 ***** válasza:
11%

Elsőre.

Az a férfi aki nem elsőre megy át, már ne is haragudj, de egy oltári nagy b@lfasz.

2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
elsőre. szerencse, hogy azon a vonalon mentem mint délelőtt gyakorlásnál, illetve az oktatóval végigdumálták az utat. lett pár vonás, de kevés.
2013. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
masodszorra mentem at. egy ketiranyu utcaban balra be kellett kanyarodnom ugy, hogy a szembejovoket el kellett engednem. egy joindulatu szembejovo villantott, hogy menjek. a vizsgabiztos azt allitotta, hogy nem volt villantas, igy nem adtam meg az elsobseget es bukta
2013. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
elsővel azért tudnék vitatkozni.., de te tudod :D
2013. júl. 10. 21:45
 5/26 anonim ***** válasza:
Eddig minden kategórián elsőre.
2013. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Elsőre mentem át.

Bár hülyeség amit az első mond, haveromat kétszer megrántották B-forgalmin, azóta letette a C-t, D-t, C+E-t, ezeket elsőre...

2013. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
A kategórián hiba nélkül mentem át, aztán 2 hónap múlva a B kategória is meg lett egy hibával. Az egyik lámpánál nem húztam rögzítőféket, csak álltam a féken...
2013. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

" ma 22:41"

mióta kötelező kéziféket húzni piros lámpánál?

2013. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát, én szórakozott ember vagyok, ráadásul elég idegeskedős fajta. Idegesség hatására még figyelmetlenebb vagyok, így harmadszorra sikerült átmenni. Először későn vettem észre a pirost, és az oktató fél másodperccel előbb lépett a fékpedálra, bukta. Másodszorra ismeretlen ok miatt megálltam a zöld lámpánál. :) Harmadszorra csont nélkül átmentem, jó passzban voltam. Alapvetően az átlagosnál jobb sofőrnek tartom magam, ha megfelelő állapotban vagyok. Fáradtan és idegesen nem szoktam autóba ülni, mert akkor nagyon szétszórt vagyok. Az autót akkor is jól kezelem, de lassabb a reakcióidőm, és figyelmetlenebb vagyok, így inkább - ha nem muszáj - nem vezetek.
2013. júl. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Gyorshajtás, de egy 40-es táblán épp hogy feljebb volt a mutató szvsz, pont 40-el mehettem, de meghúztak...
2013. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!