Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hanyadszorra lett meg a...

Hanyadszorra lett meg a forgalmi vizsgátok? B kategória, autó

Figyelt kérdés
Viszont nem az érdekel , hogy régen. Hanem 2012-ben , új vizsgarend szerint.
2012. ápr. 18. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Elsőre. Igaz, régen.


Nem tehetek róla, hogy nem tudtok vezetni.

2012. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló. Mi az h nem tudunk vezetni. Vagy ezt most miért írtad? Amúgy meg lehet h olvasási nehézségeid vannak, de írtam , hogy 2012-ben és nem érdekel a régi.
2012. ápr. 18. 15:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Mikor vizsgázol?
2012. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%
Nekem ma volt az első, sajnos nem sikerült. Sokat hibáztam, de azt hiszem főleg azért, mert a vizsgabiztos mindent meg akarta mondani nekem...hova parkoljak (pedig az oktatóm azt mondta, a helyet mindig én keresem) - nagyon összezavart és végig beszélgetett az oktatómmal. Megértem, hogy barátok, de ne most éljenek társasági életet, mikor figyelnem kell.
2012. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom előző. Én már sokkal többször buktam meg mint te. Mi volt a fő indok , amiért nem sikerült?
2012. ápr. 18. 19:44
 6/11 anonim válasza:
100%
Azt hiszem a hibapontok jöttek össze, nem volt tökéletes a parkolásom, majd lassan tudtam kijönni a körforgalomból, végül rossz helyre parkoltattak (dudáltak mögöttünk és még be is szóltak, hogy miért PONT oda akarok parkolni)- ez után úgy összezavarodtam, hogy nem vettem észre, hogy mi egyirányú utcában vagyunk és nem balról kanyarodtam balra. Itt lett vége a történetnek - jogosan. :( De biztos vagyok benne, ha engednek érvényesülni, ezt nem vétem el.
2012. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Hát csak nyugi, gyerekek, ha ennyivel össze lehetett benneteket zavarni, akkor a forgalom még tényleg nem nektek való.


Kicsit bátrabban, magabiztosabban! Ez nagyon fontos!

2012. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sajnos én is megbuktam. A tesztet megírtam 100%-ra, a toltás is ment, de a vezetést elbuktam mind a három alkalommal apróságok miatt. Szlovákiából írok, és nálunk úgy van, ha harmadszorra sem suikerül, akkor az egész autósulit újból kell járnom, és kifizetni még egyszer. Az oktatót az nem érdekelte,hogy mindig mondtam neki,még nem érzem magam felkészülve, és szeretnék plusz órákat venni ,amit természetesen megfiztettem volna,. Azt mondta, hogy nincs ideje plusz órákra, és én tudok vezetmni,hát ezért most fizethetem az egész autósulit újból ha forgalmit akarok :-(
2012. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Akkor az ottani rendszer még borzasztóbb mint a Magyarországi.
2012. máj. 4. 20:18
 10/11 anonim válasza:
20:07-es vagyok. Miért Magyarországon hányszor lehet vizsgázni menni? Itt nálunk egy forgalmi kb. 4-500 euróba van benne. Aztán 3-szor lehet vizsgázni, és ha nem sikerül, akkor annyi. Újból kell kezdeni az egészet. Nekem az első vizsgám januárban volt, a vezetés nem sikerült. A második februárban, a harmadik meg áprilisban. Ami szerintem durva volt, hogy a két vizsga között az okatató csak egy 30 perces vezetést szánt rám. Kaptam 30 percet és azt mondta, hogy minden oké. .. és mégsem volt oké.
2012. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!