Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok linkelni nekem a...

Tudtok linkelni nekem a leírásban definiált sportlégszűrőből?

Figyelt kérdés
Ismerősöm az E36-os BMW-mhez bizonyos K&N sportlégszűrőt ajánlott, viszont hozzátette, hogy a gyárira/gyárihoz. Ha valaki tudja, hogy mire gondolt az ismerősöm, az kérem segítsen ki egy-egy linkkel, ahol kapható ilyen.

2013. júl. 10. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő a gyári szűrőházba passzoló mosható szűrőbetétre gondolt.

[link]

Szerintem rohadtul felesleges, semmit nem nyersz vele. Én nem bízok ezekben a szűrőkben. Ha a sima papírszűrőt nem cseréled, semmilyed károd nem lesz. Ha a mosható szűrőt nem mosod, a ráfújt olaj telítődik, és gyönyörűen beengedi a port a motorodba, bár én amúgy sem bízok a szűrőképességében. Vegyél jó minőségű papír légszűrőt (gyári, Mahle, Mann,...), nem véletlenül azt raknak bele gyárilag is.

2013. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

A papírszűrő az igazi.

2013. júl. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyári papír szűrő! Az ilyen "dircsiszürcsik" csak parasztvakításnak jók ! Motor élettartamra károsak.
2013. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért ennyire valószínűleg nem rossz, mint amennyire ti mondjátok. Kérdés, hogy milyen elvárást állítotok el egy ilyen sportlégszűrővel szemben.
2013. júl. 11. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd, mit várjak el tőle, ha egyszer semmiben sem jobb a hagyományos szűrőnél? Sőt, növeled vele a kockázatot, hogy a motorod gyorsabban fog kopni a bekerülő por miatt. Lehet, hogy papíron nagyobb az áteresztő képessége, de ebből semmit nem fogsz észrevenni.
2013. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!