Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel tudnám rávenni a szüleimet?

Mivel tudnám rávenni a szüleimet?

Figyelt kérdés
Vidéken lakok (egy kis faluban) ahol nincs túl sok szórakozási lehetőség, természetesen minden héten eljárok bulizni a környező városba, de 1-2 éve vettem egy simsont tanuló motornak, saját pénzből én kerestem meg rá, de utána nagyon tanultam, hogy felvegyenek az egyik legjobb középiskolába fel is vettek és akkor elhanyagoltam. Akkor amikor megvettem végigmotoroztam a nyarat kb, most is ezt szeretném, nagyon motoros vidék ez, nagyon sokan járnak van. Valamelyk nap felhoztam apának, hogy kimennék csak majd segítsen mert egy dugattyú szar és nem tudom megcsinálni, mondta, hogy jó.. OKÉ de kérdezi, hogy kivel mennék mondom sokan szoktak hívni,fel soroltam pár nevet, de mondta hogy velük nem mehetek, mert normálatlanul vezetnek.. Részben igaza van, de én arról nem tehetek, hogy ők hogy vezetnek, nem vagyok az apjuk már szóltam nekik párszor, de csak kinevetnek meg ilyenek..Apának, hogyan tudnám bebizonyítani, hogy van annyi tapasztalatom, hogy kijárjak velük, alapból a simson pár lóerős örülök, ha megy 50-60at....:D A jövőben pedig leszeretném váltani egy 125-esre, de kétlem, hogy belefog menni ezzel a társassággal, de még ha egy 80asba belemenne, annak is nagyon örülnék, csak azt hamar kinőném.. :/

2013. júl. 11. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
50-60-nal is meg lehet halni, apád meg azért félt mert az ilyen dürhők általában beleviszik az embert a rosszba és az ő hülyeségük miatt lehet, hogy te sérülnél meg.
2013. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van,ugyanaz a véleményem!
2013. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj annak hogy egyáltalán ráülhetsz ennyi idősen, ha megszabja hogy kivel gurulhatsz fogadd el a véleményét mert valóban nem a levegőbe beszél, és ha tegyük fel elmentek 5-en abból 4-en baromkodnak akkor se leszel egyke kivétel, hisz velük voltál

A másik pedig hogy tudom milyen az mikor elborul az agy, én is 50-es motortól indultam el mivel akkoriban fiatalon függtem tőlük így igyekeztem betartani mindent

Később lett munkám, pénzem, persze hogy jött 3 nagy motor mai napig néz az ablakból muter hogy lásson, de az ígéretemet nem tudom betartani mivel szeretek gyorsan menni de itthon sose vallom be, lehet tudják ők is hogy száguldozok nem tudom


Nem tudok neked mondani semmit, csak azt hogy türelmesen várd a sorod, mert nem érdem az ha alád tesznek mindent, hanem amiért részben te is vetted a fáradságot

2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!