Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni szüleime...

Hogyan tudnám rávenni szüleimet, hogy járhassak kettlebellezni?

Figyelt kérdés

A legfőbb gond: lány vagyok. Nem szeretnék kigyúrt lenni, csak erősödni egy kicsit. Viszont szüleim eléggé ellenzik ezt a sportot, nem akarják, hogy tiszta izom legyek. Az unokatesóm is csinálja ezt a sportot, és látják rajta, hogy mennyit izmosodott. Azonban ő fiú és én nyilván nem is akarom 20+ kilókkal csinálni.

Titokban nem tudom csinálni, mert egy idő után meglátszana. Van esetleg valami ötleteket arra, hogyan győzhetném meg őket?



2013. máj. 5. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Komolyan emiatt ellenzik? :D
2013. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vidd le őket oda ahol a kettlebelles órák vannak vagy a neten keress csajokat akik csinálják elég régóta és mutasd meg a szüleidnek.
2013. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lányként nem leszel túl izmos.Nem kell ettől tartani.

Izmosodni biztos fogsz , de bátran kijelenthetem mi szeretjük az izmos nőket. :D

2013. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne foglalkozz velük, azt teszel amit akarsz és nem tartozol senkinek sem magyarázattal érte.


Ha ketllebelezni szeretnél, akkor kettlebelezni is fogsz. Kitartást a szüleidhez és az edzéshez;)

Jó úton jársz!

2013. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
rendes étrend és odafigyelés nélkül nem leszel túl izmos, sőt még azzal se nagyon lehetnél
2013. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Copyzom 21:34 válaszát. Lányként ha akarnál se tudnál "tiszta izom" lenni, bár egyeseknek már az is annak számít, ha nem csak zsír van a hölgyön.
2013. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Laci1991 válasza:
Ezer dologtól függ, hogy a te testedre mennyire fog hatni ez a fajta mozgás. Sokkal jobb, mintha ész nélkül el kezdenél gyúrni mondjuk. Meg ha maradsz a kis sulyoknál, és nem mindig egyre nagyobb súlyok felé mész, akkor nem kell félned, hogy túl izmos leszel. Úgyis észre fogd venni, hogy hogyan hat a mozgás a testedre. Nem kell tartanod semmitől, max a szüleidtől, hogy ilyen szinten irányítani akarnak.
2013. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Butaság a kérdés.


A kettlebel egy jó edzés, értelmetlen ok miatt ellenzik, nem leszel különösen izmos tőle - edzett leszel.


Csinálhatsz mást is. Callanetics, Pilates, Jóga.. más edzések, de szintén nagyon jók.


Szüleidet meg küldd el a fenébe, kitalálják hogy egy tinédzserlány majd jól megizmosodik a kettlebeltől, ez a legnagyobb hülyeségek egyike amit mondani lehet.. és ha izmosodsz kicsit, mi lesz? Jó alakod, ez a bajuk?

2013. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Zakathol ***** válasza:
100%
Üzenem a szüleidnek, hogy gratulálok, hogy egy gyereket meg akarnak fosztani a testmozgástól. Biológia korrepetálást is vehetnének - ez csak úgy zárójelben, mert buták mint a p1csa.
2013. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!