Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám rávenni a szüleime...

Hogy tudnám rávenni a szüleimet, hogy elvigyenek gokartozni? 13/L

Figyelt kérdés
Mindig nézem a a forma1-et,wtcc-t,motogp-t stb. és ha nagy leszek akkor én is ezzel szeretnék foglalkozni mivel érdekelnek ezek a versenyek. Már mondtam az apámnak,hogy vigyen már el engem egy közeli pályára,béreljen gokartot meg minden...de mindig csak legyint vagy nevet rajta...
2013. jún. 30. 13:53
1 2
 1/12 anonim válasza:

Kérd anyukádtól! Biztos apukád azon a véleményen van, hogy nők ehhez nem érthetnek...

A barátaid nem mennének veled?

2013. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Anyukám is azt mondja,hogy nem értek nem értenék hozzá...

Sajnos nincs olyan ismerősöm:(

2013. júl. 1. 20:44
 3/12 anonim válasza:
Menj el egyedül a zsebpénzedből, ott mindent elmagyaráznak, hogyan kell. A szüleid, pedig -bocsi, hogy ezt mondom - nem normálisak...
2013. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmennék én, csak a szüleim... Megpróbálom még azt,hogy beszélek erről a testvéremmel,és ő meg elmondaná nekik,hogy én mennyire akarom ezt,gitárom is így lett :D Amúgy kicsit azért én is így gondolom...
2013. júl. 2. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ezzel szeretnék foglalkozni.Facebookon kérj tanácsot gokartversenyzőktől én is ezt teszem és eddig jó úton haladunk.Ha ez megyszüleid is belemennek akkor menj a Budapest Gokart Bajnokságba.Ott segítenek neked.Sok sikert kitartást.
2013. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És mondd nekik Kele Evelin is versenyez és ért hozzá
2013. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok nektek/neked,hogy segítesz.:)

Ma este beszélek anyuval erről:)

Köszönöm még 1x:)

2013. júl. 2. 12:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem az anyukámmal és megint azt mondta,hogy nem visz el mert nem lenne érzékem rá...:/
2013. júl. 5. 13:00
 9/12 anonim válasza:
Akkor menj el egyedül a zsebpénzedből. Esetleg a nagyszülők nem vinnének el?
2013. júl. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Versenyezni szeretnél? Ez esetben nincs esélyed. Bármilyen kategóriában is indulnál, iszonyatos anyagi vonzata van. Kisgyerek kortól kell kezdeni a gyakorlást, pénzt viszont sok-sok évig nem lehet vele keresni, egészen a nemzetközi szintig (ha eljutsz oda egyáltalán, ami egyáltalán nem valószínű). Ha nem egy gazdag családból származol, ami mindenben támogat, felejtsd el.
2013. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!