Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki szerint melyik a jobb?

Ki szerint melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Nem akarok autót venni csak érdekel.

Egyforma állapotú és és értékű autók

Volswagen polo III 5 ajtós 1998-as 44 kW, 60 LE

Suzuki swift 1.3 16V 5 ajtós 2003-as 62 kW (84 LE)

dinamizmus,utastér mérete,megbízhatóság,strapabíróság



2013. júl. 11. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Volkswagen.
2013. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát dinamizmus terén a Suzuki ezzel a motorral alázza POLO-t.

Szerintem mindkettő elég megbízható és strapabíró, utastér méretről nem tudok nyilatkozni, de én a POLO-t választanám abból is a classic-ot és csak azért mert jobban tetszik kívül is belül is mint a Swift.

2013. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk poloból nekem is csak a classic tetszett.Egyszer volt szerencsém beülni egy ilyen 5 ajtós pólóba hátra hát mit ne mondjak a térdem érte az első ülés hátfalát,még egy gyereknek is kevés az a hely ami hátul van az benne.A swiftben meg nem.Mondjuk annak azért az utastere az 5 ajtós f astrával van kb egy méretben.

Jó az is igaz hogy én a nagy autókhoz vagyok hozzászokva.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2013. júl. 11. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:

Mackólackó,tudjuk,hogy neked a suzuki a jobb :)

am dinamizmus terén persze,hogy swift jobb eleve 24 LE vel több és könnyebb is mint a polo.

Csak annyit,hogy suzuki elég fapad.

2013. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már bocs de szerintem kis vacak mind a kettő.Lehet hogy fapad de legalább hátul is elfér benne 2 fellnőt ember viszonylag kényelmesen egymás mellet.Ezzel szembe ezeket a régi polokat csak 2 személyre gyártották mint a kispolszkit :)
2013. júl. 11. 22:30
 6/16 A kérdező kommentje:
Kösz neked is a választ utolsó:)
2013. júl. 11. 22:31
 7/16 anonim ***** válasza:
nemtom,3as poloba nem ültem még hátul :) mondjuk így jobban belegondolva suzukiba se nagyon :D
2013. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Eddig amibe hátul űlltem az opel tigra vitte a pálmát kényelmetlenségben.Már maga a 3 ajtós kivitel miat is nehéz volt a beszállás de az ülések hiány na hát az kiakasztott.egy ember sem fér el benne hátul végül is nem is értem hogy lett 4 személyes autó ülések nélkül na ez már fapad volt a javából és alig 10 km mentünk.Akkor vissza sírtam a suzki kényelmét sőt még a polo hátsó lábterét is :D
2013. júl. 11. 22:41
 9/16 A kérdező kommentje:
Eddig melyik volt a legkényelmetlenebb autó amiben életetekben űlltetek ?
2013. júl. 11. 22:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha leírnám, melyik a jobb, akkor a brutális vérszuzukisok cafatokra tépnének.
2013. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!