Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1990es BMW 3 cabrio első...

Egy 1990es BMW 3 cabrio első kocsinak milyen? Nem lesz túl erős?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a régi kocsikat, és itthon van ez, már nem használja senki, így valószínűleg az enyém lesz. Tudom, hogy hátsókerekes, ezért is félek tőle. Szerintetek?

17/L



2013. júl. 12. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
aztán még is milyen motor van benne?
2013. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát arról sajnos fogalmam sincs.. :D
2013. júl. 12. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Az gáz. Gépkönyve csak van... Vagy először is nézd meg a farán, hátha rá van írva valami turpisság. ;) Például "318i"
2013. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz az erős....


Csak benzines van a 3-as cabrio sorozatból 90' körülről. A 318i 110LE, ami annyira nem vészes, a 320i pedig 130, ami még szintén belefér.


A 325i-t azért már nem feltétlenül tartanám egy kezdő lánynak ideálisnak, az azért már 170 körül van.


Az, hogy hátsókerekes száraz úton normális vezetéssel nem fog egyáltalán gondot okozni (sőt, szvsz észre sem fogod venni). Télen egy kicsit óvatosabban kell majd vele közlekedni ha havas vagy jeges az út. Ennyi.

2013. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 audiofly ***** válasza:
100%
Te lennél a lány ideál. :D
2013. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 audiofly ***** válasza:
A kérdésre vissza térve , egy autó sem gyenge / erős ha szépen bánsz vele. Ez a te lábadtól függ. Nekem első autóm E36 325i :) csak az enyém 7 évvel fiatalabb.
2013. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek, remélem el fogom tudni vezetni:)
2013. júl. 13. 13:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz azzal semmi gond, mivel Cabrio, télen gondolom úgysem fogod használni. Kár is lenne, mert ezek egyre ritkább és értékesebb autók, vigyázni kell rájuk. Arra azért figyeljetek, hogy jó gumi legyen rajta, akkor semmilyen meglepetés nem fog érni. Ha további kérdéseid vannak/lesznek, biztos szívesen segítenek a powerfanatics.com BMW fórumon is.
2013. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8


WTF?! Meg esőben sem igaz?


Ember, a cabrióknak is van tetejük ám! Miért ne használná télen...

2013. júl. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9# Nem, jó gumival esőben sem lesz meglepi. Volt E30-am is, most E36-om van, 328i. Nem olyan könnyű ezeket instabillá tenni. A 28i-vel akkor csúsztam meg esőben, mikor a felnikkel vett használt, elöregedett Pirellikkel mentem. Rá egy hétre vettem rá rendes gumit, azóta oda van ragasztva az útra, kifejezetten bátornak kell lennem, hogy megcsússzak.

Télen azért a legtöbben elteszik a Cabriot. Főleg egy E30-at lenne bűn télen, a sós latyakban használni. Ezek azért tudnak rozsdásodni, nem mai autók. Évről évre többet érnek, kár lenne szétrohasztani. Ha mégis egész éves autó lesz, akkor egy jó alapos alváz- és üregvédelmet megérné csináltatni.

2013. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!