Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen poloban lehet...

Volkswagen poloban lehet állítani az ülésmagasságot és azt ülést előrébb/hátrább?

Figyelt kérdés
160 cm magas nő vagyok,hamarosan szeretnék venni egy kb 10 éves vw polo-t és nekem fontos, h jól be tudjam állítani az ülést, mert nem érem el kényelmesen a pedálokat :D A szüleimnek egy kb 14 éves polojuk van és ott éppen előrébb lehet húzni az ülést, de kb ennyi és ezért nem is túl kényelmes vezetnem és nem érzem magam biztonságban. Az újabbakban ugye már minden állítható?
2013. júl. 14. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Előre/hátra állítani az ülést kb minden kocsiban lehet. De hogy ülésmagasságot állítani egy 10 éves Polo-ban... hát, én nem hiszem. Akkoriban ez még nem volt nagy divat, pláne kisebb kategóriás autókban.

Én a helyedben olyan kocsit keresnék, ahol a kormányt is lehet állítani, azzal tudod maximálisan kényelmesre beállítani a vezető pozíciót.

2013. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem :( Mintha használt autós oldalakon említenék, h van ilyen. Polo tulajok, mit tudtok mondani? :)
2013. júl. 16. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Én is Polo tulaj vagyok, csak nekem egy régi, 21 évesem van. :)

Utánanéztem közben a dolgoknak, mert nem hagyott nyugodni a dolog. :)

Ha 10 éves körüli Polo-t nézel majd, az azt jelenti, hogy az a Polo 4-es, a kerek lámpás. Ezeket az oldalakat olvasd végig (a felszereltséget):

[link]

[link]


Eszerint olyat kell keresned, aminek a felszereltségi szintje Trendline vagy comfortline. Azokban a felsorolás szerint nemhogy az első ülések magasságát tudod állítani, de még a kormánykerék is magasság-és távolságállítású. Ezen én meglepődtem kicsit, de ezek szerint jól fel vannak szerelve ezek a Polo-k. Szóval be tudod majd könnyen állítani magadnak a kényelmes üléspozíciót.


Sok sikert a kocsi kereséshez. :)

2013. júl. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm :) Ugye, h szuper kocsik ezek a vw-k és egyetértesz a szándékommal? :D
2013. júl. 17. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó kis kocsik valóban, hálásak, és könnyen kezelhetőek. Nekem egy Polo 86c Coupe-m van, 4 éve már, még sose volt vele semmi gond. Ez az első kocsim, de még jó ideig nem akarok váltani. :)
2013. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!