Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriával lassú jármű +...

B kategóriával lassú jármű + pótkocsi csak a kezdő jogsi lejárta után vezethető?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy a kezdő jogsival autót nem vezethetek utánfutóval, de a 186-os korlátozás szerint lassú járművet és pótkocsit vezethet. Akkor a 186-os kódra nem vonatkozik a kezdő jogosítvány?
2013. júl. 15. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
B-s kogsival megkapod a T jategoriat is, amivel 2nehezpotkocsit is vijetsz lassu mezogazdasagi jarmuvel mar az elsi naptol.
2013. júl. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nekem úgy rémlik, hogy nehézpótot nem, csak kizárólag könnyű pótot húzhatsz, nem néztem utána, de ez rémlik.
2013. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, az első válaszadó a helyes.
2013. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy lassú jármű (piros rendszám, az én esetemben 80-as mtz) csak egy pótkocsit húzhat.
2013. júl. 15. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel lassu jarmu 2 is huzhatsz vele.
2013. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!