Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli gumit nyáron használva...

Téli gumit nyáron használva csak városban járva 5-8km-et naponta nagyon koptatja?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 5-8 km városi használatra én konkrétan azt nem értem, hogy minek autó.
2013. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom azt az autót cseréld le egy biciklire és azon lehet télen-nyáron nyári gumi :)
2013. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen, nyáron a téli gumi sokkal jobban kopik. Maga az anyaga olyan, hogy téli körülmények között éri el a megfelelő szilárdságot az optimális kopáshoz.

Ha azonban ilyen kis távokra van csak használva, akkor ez nem lesz számottevő.

2013. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Azt javaslom azt az autót cseréld le egy biciklire és azon lehet télen-nyáron nyári gumi :)"


Igen igazából biciklivel járok dolgozni, csak valamikor túlórázni is kell ezért néha azzal járok dolgozni mert a város szélén van 4.5 km-re.


A gumis azt mondta, hogy kb 8-10%-al kopik jobban mint egy szabvány nyári gumi, ha a télit nyáron használom.

2013. júl. 16. 20:39
 5/5 anonim válasza:
szia. nekem 4 éve téli gumi van fenn. Tökéletesen fut rajta a gép. Nem cseréltem egyszer sem. Ehhez hozzátartozik hogy 100 felett sosem nyomom neki és a lámpáknál többnyire begurulok csak, nem 60 ról megyek 0-ra 5 méteren. Azt hogy veszélyes lenne sosem éreztem és a fogyasztás sem nagyobb mint ami nyári gumival volt. Én tehát rajtahagynám a télit, nem vennék 10ezrekért plusz egy nyári garniturát.
2013. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!