Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kíváncsiságból kérdezem a...

Kíváncsiságból kérdezem a motorosoktól, miért van simsonotok, babettátok, és más fajta segédmotorotok?

Figyelt kérdés

Ez a kezdő járművetek a nagy motorokig? vagy szimplán csak ennyit enged a kassza?

Valóban érdekel, mert a legtöbb kérdés ezek közül kerül ki


2013. júl. 15. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem azért volt Simsonom, mert ennyit engedett a kassza, és amúgy is jó kis motor, belefért az M kategóriába, és váltós is, szóval megtanultam rajta a motorozást. De nagyon sokan örökölték is a Simsont meg a Babettát a szüleiktől, nagyszüleiktől.
2013. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak addig volt simóm amég meg nem lett az A1 es jogsim, aztán jött az A és persze a 125ccm is magam mögött hagytam. Jó kis tanúló moci volt, örülök, hogy nem nulla tapasztalattal ültem erősebb vasra. Meg persze ezeknek a gépeknek még lelke van, kötődés alakul ki hozzájuk, mert folyton szerelgetni, javítgatni kell rajtuk valamit, így sokan még puszta nostalgiából is megtartják őket.:)
2013. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem azért hogy átmenjek vele két faluval arrébb a munkahelyemre.
2013. júl. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdő jármű, meg erre fussa...:) De amúgy a Babetta mellett van egy 50-es speedem is. Na meg erre lehet jogsim...
2013. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert olcsó volt és ráadásul motor!!megtanultam váltani szerelni és még sok szép emléket csinált nekem :D.Mert ugyebár vehettem volna aprilia rs50-est is csak az amennyibe kerül én nekem nem éri meg mert sokkal nagyobb motort veszek belőle,azért nehogy kiadjak már egy 50-es motorért 300-400ezret amikor már tudok belőle venni egy 250-400-as mocit
2013. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem azért mert olcsó és jó.Ennyi jellemzi ezeket a motorokat.Meg tanultam szerelni őket.Jó kis motorok a mai napig.A Németek jót alkottak.
2013. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Amikor eldöntöttem, hogy a következő év folyamán elkezdem a nagymotor jogsit vettem egy Simsont mert nem árt egy kis tapasztalatot szerezni, még ha nem is tudom annyiért továbbadni de megérte.
2013. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert már 14 évesen is vezetheted, és melyik gyerek nem álmodozott minimum egyszer arról, hogy lesz egy motora.
2013. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dj sn a válasza:
5 éves voltam, mikor apukám bátyja odaadta nekem a Schwalbe-t, mert Ő vett egy MZ-t... :) (1980-at írtunk akkor...)
2013. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!