Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros forgalmi vizsga menete?

Motoros forgalmi vizsga menete?

Figyelt kérdés
Mik a megcsinálandó feladatok, a két motorosnak miben kell egymáshoz alkalmazkodni, kell-e előtte rutinellenőrzést végrehajtani, stb?

2013. júl. 16. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rutinellenőrzés kell természetesen.

Aztán rádió a fülbe, bukó fel, motorra fel és követni a parancsot :D

Motorozgattok egy kicsit. A lényeg hogy ne az előtted lévő motorosra figyelj. Ha ő hibázik te ne tedd.

Aztán szólnak kb a felénél hogy cseréljetek helyet. Aztán mentek tovább.

Igazából ha esetleg van már más jogsid és van érzéked hozz akkor élvezed a vizsgát is :D

(Nekem sajnos elég rövid volt a vizsgakör :D De biztos sietett a vizsgabiztos :))

2013. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Sajnos se autós jogsim, se motoros rutinom nincs, plusz még mellé kistermetű nő is vagyok, de igyekszem :D

2013. júl. 17. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a forgalomra való koncentrálás valószínű hogy le fogja kötni a figyelmed.

De semmi gond. Sokan megcsinálják a jogsit így is :)

Rutinon szokd meg a motort annyira hogy arra már ne kelljen figyelni :)


Na meg előny ha elér a lábad :D

Mikor forgalmi vizsgára vártam előző "adagban" volt egy csaj nagymotorra. Lábujjheggyel alig érte el a talajt :) (de sikeresen levizsgázott)

2013. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rutin már megvan, nagyjából összebarátkoztunk a motorral :) Ez direkt alacsonyított csajoknak való gép, teli talpon tudok állni vele.
2013. júl. 17. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyes :)

Akkor sok sikert a forgalomhoz! :)

2013. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. júl. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!