Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmin ki járt már úgy, h...

Forgalmin ki járt már úgy, h már csak a visszaút volt hátra, és meghúzták?

Figyelt kérdés
Hogy bírtátok lenyugtatni magatokat?

2013. júl. 17. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nincs hogy sikerült a vizsga csak mikor visszafelé mentetek akkor történt valami és megbukott az illető. A vizsga a központól központig tart, és amíg nem parkolt vissza a tanuló a helyére addig még tart a vizsga.
2013. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
25%

Nem jártam így. Nekem elsőre meglett a vizsga gond nélkül.

Mégis mi a fenét csináltál?

2013. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A bukás mindig nagyon rossz érzés. Hallottam olyanról, aki az utolsó métereken bukott. Addig 4 hibavonalat szedett össze, ami nagyon jó eredmény. Megkönnyebbült, hogy sikerült, jól ment. Sajnos ezzel összefüggésben átlépte a limitet.

A számomra a legrosszabb a helycsere volt. Úgy bukni sem jó, hogy te viszed vissza a kocsit, de ha át kell ülni a jobb1-re, az nagyon rossz.

2013. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem, de egy ismerősöm igen. visszatértek a rutinpályához. és a pályán volt egy kereszteződés egy elsőbbségadás kötelező táblával. na ő azt nem vette figyelembe.
2013. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
69%
Én sem jártam így, de valóban, az is a vizsga része. Miből gondoltad, hogy már túlvagy rajta?
2013. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Félreértettetek :)

Én nagyon is jól tudom, hogy a vizsga a központtól központig tart :)

Talán akkor rosszul fogalmaztam, de úgy értettem, hogy már szóltak is, hogy jó, akkor most induljunk vissza. Persze tudtam, hogy teljesen még nem lélegezhetek fel, de azért valamivel megkönnyebbültem, hogy nagy részén már túl vagyok.

Oldaltáv miatt azonban mégis megbuktam, sajnos...

Tehát ezért írtam, hogy már csak a visszaút lett volna hátra, semmi parkolás, vagy hasonló.

2013. júl. 17. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Oldal táv miatt? Azért csak hibavonalat kapsz. Azzal kijött 11?


Am. én is az utolsó vizsgán majdnem az utolsó 50 méternél buktam meg. Mind a 4 feladatot megcsináltam gond nélkül, semmi gubanc nem volt komolyabb forgalmi helyzetnél sem, viszont mikor a vizsgabiztos mondta az oktatónak, hogy na gyerünk vissza, teljesen bezsongtam, annyira ideges lettem, hogy majdnem hánytam. A városban itt úgy van, hogy a vizsgaközpont egy kis mellék úton van és ott bekanyarodásnál besoroltam a bal oldalra, de szerencsére ennek ellenére átengedtek, de a vizsgabiztos megjegyezte, hogy téll. így volt vagy csak rosszul látta. Am. ha azt nézzük + 1 parkolási feladat van így, mert a vizsga végén is ugye be kell állni, de ott már nem kötelező, hogy pontosan merőleges legyen, oda már ferdén is belehet állni. Én 4 hibavonallal mentem át. Viszont ez volt a 3. vizsgám, az előző kettőn hamar meghúztak és ahogy előttem már írták nagyon rossz érzés, ha az oktató visz vissza. Ebben a városban ha vki végig vezet az általában átment.


Sok sikert a kövi vizsgáig és ha végig vezeted és már ott vagytok, hogy mentek vissza, ne éld még bele magad, a vizsga a műszaki ellenőrzéstől amíg le nem állítod a motort, addig tart. :)

2013. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszod! :)
2013. júl. 17. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!