Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről a simsonró...

Mit gondoltok erről a simsonról? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Link: [link]

Róla lenne szó.

80e.

60ccm

4es váltó.

Nagy siberes karbi.

Blokkban új koyo csapágyak,amik újak:

üléshuzat,hátsó gumi,lánc(lánckerekek), fékpofák,első teleszkóp belseje kpl. 15w-s olajjal,festés,fém karok,lábtartó.

Kipufogó: belső rezós MZa sport, 32mm-es könyökkel.


Vagy keressek inkább egy sima 50 köbcentist?


Én egy 28 éves férfi vagyok tanulómotornak kellene valami

erre az évre. Jövőre meg egy 125-öst vennék. B kat jogsim van jelenleg. Motoron már ültem párszor. De nem merném azt állítani ,hogy tudok is. Ezért gondoltam egy simóra max 80 ezerig.



2013. júl. 19. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon is! Túl jónak tűnik, de hát írja is a hirdető, hogy egy csomó pénz rá lett költve! Ahhoz képest nagyon olcsó, szerintem érdemes bizony!
2013. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon megéri. Látszódik hogy nem hülyegyereké volt, nincs megtörve az ülés meg monszter matrica mindenhol....

Ezzel szerintem nagyon jól jársz.

2013. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, szép, meg látszik, hogy alapos munka, de 80-at én egy Simson-ért sem adnék.

Eddig 3 Simóm volt, a legdrágábbat 35 ezer ft-ért vettem. És mindhárom tökéletesen működik mind a mai napig (a régi kettő a rokonságban foglalta el a helyét).

2013. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha nagyon egyben van,akkor próbakörnél/megtekintésnél is helyt áll,szépen húz nincs fura hangja egyenletesen jár,hidegen melegen pöccre indul,akkor oké,de nekem is volt nem 1 simsonom,80ezret sosem adnék egy simóér.. külső nem minden
2013. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos szép is meg jó is - de szerintem ne aggódj, kezdj nyugodtan 125-össel.


Nincs olyan eget rengető szakadék a kettő "géposztály" között, szerintem ha már átlagos testalkatú (180 körüli magasság és 70-80 kiló) vagy, akkor a Simson kicsit kicsi. Meg 28 évesen, főleg ha rendszeresen vezetsz kevésnek fogod érezni a Simsont. Ha nem szánsz többet első motorra, akkor ennyiből találsz műszakis MZ-t, ami ugyanúgy nem egy versenymotor, nem akar első gázadásra megölni.

2013. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!