Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Milyen autót lenne érdemes vásárolni hosszú távra 1200 km?

Figyelt kérdés

Havi vagy kéthetente 600-600 km tehát oda-vissza 1200 km-es útra kellene személyautó milyen volna ideális? Sajna a keret elég csekély max 600000 Ft átírással mindennel!

Ami jó lenne ha kombi vagy egyterű lenne, hogy lehessen bele pakolni plusz még 1,2,3 személy is elférne az autóban, fenntartása se legyen nagyon sok, ami még nagyon fontos ne feküdjön ki útközben hisz nem rövid távról van szó, hogy most odaszólok valami ismerősnek hogy vontasson már haza, tehát valami megbízható autó kell!

Tudom hogy kevés a keret, de szivesen fogadok ajánlásokat és nem feltétlenűl ragaszkodok a nagyon-nagy autóhoz a fő szempont legalább én ki tudjak vele járni dolgozni!

Köszönöm előre is a normális hozzászólásokat!


2013. júl. 21. 15:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egész pontosan 545 liter a sedán csomagtarója 2 van belőle a családban így ezt biztosra tudom mondani.
2013. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Lemondtam a nagy autoról majd még gyüjteni kell hozzá addig jó lesz kisebb autó is körbenéztem és ebben az árkategóriában 2000-es év alattiakban lehet találnék a kombiból, egyterűből.

Azt elfelejtettem írni hogy a 600 km-ből 540 km-t pályán megyek, de nem kell hogy szálguldjon az autó 110-115 max 120-at bírja és az elég nekem

2013. júl. 21. 22:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Látom nem írtózól a suzukiktól a suzuki swift sedán 1.3 16V 84 lóerős motorral simán kibírja azt a távot akár hetente is

Fél milláért már vehetsz belőle 2002-2003 évjárat körülit.A 365 literes csomagtartóban van egy kis hely a csomagoknak.Négy ember viszonylag kényelmesen elfér benne

itt egy sedán amiről beszélek

[link]


Itt vannak a fogyasztási adatok

[link]

2013. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ricsi13 válasza:

Suzuki swift

a legmegbízhatóbb autó ;)

2014. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!