Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb benzinkút...

Melyik a legjobb benzinkút valamint ahol érdemes tankolni mert hát az autónak se mindegy (hosszú halál a motornak)?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 14:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én a Shell-nél szoktam. Az jó?
2009. júl. 2. 14:04
 2/12 anonim válasza:
100%
Hát jó a Shell, de a MOL is ugyan azon a szinten van. Szinte ugyan azt árulják..Sőt még lehet a MOL jobb is. Nem tudom,nagyon tisztelem ezt a céget,és ezt most nem azért mondom mert Magyar..csak szimplán van külföldön is MOL ( Románia,Horvátország stb.stb..) És ott is jó tapasztalataik vannak az embereknek.
2009. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
86%
Hát a Shell meg szinte az egész világon van szóval:D
2009. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a shellt jobban preferálom (V-Powert), de a MOLnál a tempo 99 evo sem rossz benzin:)
2009. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
A Shell is a MOLtól veszi az üzemanyagot, csak a saját adalékait használja... Én az OMV-nél szoktam tankolni, ott jobbnak találom a benzint.
2009. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Shell jobbak a csajok is csupa jó tapasztalat benzin és nő téren is ez tuti.
2009. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, V-power meg hasonlók csak lehúzás. Volt egy teszt, hogy a benzin nem számít szinte semmit a normál autóknál, csak 300LE teljesítmény felett. Gondolom az előttem szólóknak mind ilyen járgányuk van. Amúgy a legtöbb kútnak tényleg a MOL a beszállítója.
2009. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én shell-nél tankolok, egyszer tankoltam MOL-nál és az autó látványosan rosszabbul ment tőle.

tankoltál már V-power-t is, én ottis láttam változást, de nagyon minimálisat, kicsit jobban gyorsult. de amúgy shellnél ált a sima 95öt tankolom.nekem ezvált be.

2009. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk autóba ('89-es BMW E30 1.6 benzin) és motorba (Simson S51 alaposan feltuningolva) egyaránt bevált az OMV, a MOLtól nekem is észrevehetőbben ment a Simson..
2010. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Úgy tudom a Shellnek van a legjobb adalékanyaga szinte az egész világon, beszállító ide vagy oda. Oda csak azért nem járok, mert nem szeretem ha "letámadnak"!


OMV szintén jó, de nálunk az a legdrágább. AGIP nem a legjobb minőség, MOL valamivel jobb. A többiről nem tudok nyilatkozni.


De a legnagyobb eltérés kút és kút között van, ezt már sokan tapasztalták!

2011. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!