Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan weboldalt ahol...

Tudtok olyan weboldalt ahol autószerelést lehet tanulni az alapoktól (kezdőknek)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni autót szerelni. Édesapámnak volt egy autószerelős könyve ,de már mindent feltúrtunk a házba...sehol sincs...egyszerűem elnyelte a föld.:( Pedig sajnálom, nagyon jó kis hasznos könyv volt. De remélem ti is tudtok majd valami jót mondani. Mondjuk ahol letölthető PDF fajlba van vagy stb. Ezer hála a válaszaitokért előre is! :)
2013. júl. 21. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyire kezdő?

Autószerelést nem lehet megtanulni könyvből.

Ha van egy adott autó, lehet olyan, hogy van egy könyv amiben benne van mi hol található, és hogy kell szétszedni, de attól még nem tudod hogy mi a baja a kocsinak, illetve hogy kell megjavítani.

2013. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már szerencsere sikerült találnom egy ilyen témájú blogot :D És igen rájöttem ,hogy szarul tettem fel a kérdést...
2013. júl. 29. 14:00
 3/6 anonim válasza:
szia ellinkelnéd nekem az oldalt amit találtál ? nagyon hálás lennék érte:)
2013. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is kene :))
2014. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel az a blog! ;)

Én most az "Auto Repair for Dummies" c. PDF-et olvasom, bár ez angolul van. Ha nem probléma, akkor ajánlom Neke is, szerintem jó könyv.

2016. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Én is hasonló témában keresgettem! És találtam egy nagyon jó boltot: Maróti könyvkereskedés, és könyvkiadó kft. Bp Nagykőrösi út. Kicsit drága, de jó. A Bosch sárga könyvek nagyon jók.
2017. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!