Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 23 éves autó után nehéz...

Egy 23 éves autó után nehéz egy új modern autót vezetni?

Figyelt kérdés

Eddig 2 évig egy 23 éves kisautót vezettem, semmi luxus, szivatóval működik, viszont jól ki lehet látni belőle.


Szeretnék venni egy 6-7 éves autót, de félek, hogy nem fogom tudni vezetni.

Már nagyon régen volt, hogy egy 13 éves autón tanultam vezetni.


Szerintetek? Jogos a félelmem?


2013. júl. 21. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A jót könnyű megszokni - ráérzel hol vannak a sarkai és sima ügy lesz. Fordítva nehezebben menne, pl. aki vadiúj autóval kezd és utána kényszerül bele egy 20-25 éves járgányba az többet szenved. Manapság sokan azt se tudják mire való a szivató, mert már nem is része a tananyagnak.


Komoly eltérés a javítási/fenntartási költségekben lesz - de ez az ára a kényelemnek. :/

2013. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szr lesz a régi egyszerű analóg mutatok után ez a sok tetves computerizált majom müszer nagyon irritáló én utáőlom a modern autókata
2021. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!